CANDELA VBEAM PERFECTA

Candela Vbeam Perfecta – Lazeris sprendžiantis beveik visas odos problemas
Candela Vbeam Perfecta jau Kaune

vbeam_1090_umbilical_1

Candela Vbeam Perfecta Kas tai yra pulsinis dažų lazeris (PDL)?
Pulsiniai dažų lazeriai perkelia intensyvų, tačiau švelnų šviesos pliūpsnį į pasirinktinai nukreiptas odos sritis. Šviesą sugeria specifinės kraujagyslės arba melanino pigmento sritys odoje, priklausomai nuo gydomos būklės. Tokie veiksniai, kaip amžius, pažeidimų spalva ir tipas, taip pat vieta kūne, lemia tai, ar pažeidimus galima pašalinti.

Oficialus Candela® puslapis

vbeam-perfecta-rozacija-1

Kokias būkles galima gydyti pulsiniu dažų lazeriu?

Į ilgą procedūrų sąrašą atliekant Candela Vbeam Perfecta lazeriu įeina:

 • Odos atjauninimas
 • Išplitęs raudonis
 • Pigmentacija
 • Šlakai
 • Strazdanos
 • Rožinė (raudonieji spuogai)
 • Aknė
 • Veido kraujagyslės, kapiliarai
 • Kojų venos
 • Pigmentiniai pakitimai
 • Raukšlės
 • Civate Poikiloderma
 • Angiomos
 • Hemangiomos
 • Portveino spalvos dėmės
 • Randai ir tempimo žymės
 • Karpos
 • Kraujagyslių telkiniai
 • Žvynelinė
 • Nepiktybiniai ginekologiniai kraujagyslių pakitimai
 • Kiti nepiktybiniai odos kraujagyslių pakitimai

vbeam-perfecta-veido-raudonis-1

Kokia yra gydymo pulsiniu dažų lazeriu procedūra?
Jūsų gydytojas užtikrins, kad jaustumėtės kiek įmanoma patogiau; daugelis pacientų būna atsilošę arba guli, priklausomai nuo gydomos vietos. Tiek pacientas, tiek gydytojas dėvės apsauginius akinius. Prasidėjus gydymui, lazeris bus sukalibruojamas, o jo parametrai bus nustatomi pagal konkrečią gydomą būklę. Kiekviena liga ir kiekvienas asmuo yra unikalus, o šie nustatymai pagerina rezultatus, kuriuos pastebėsite po gydymo.

Ar gydymui yra kokių nors reikalavimų – kaip žinoti, ar aš atitinku reikalavimus gydymui?
Vienintelis reikalavimas – turėti norą pagerinti odos būklę. Daugelis pacientų, kurie gauna kosmetinį lazerinį gydymą, renkasi odos koregavimo procedūras ne dėl medicininio poreikio, tačiau dėl to, kad jie nori pagerinti savo odos būklę be invazinės chirurgijos, po kurios sektų pooperacinis laikotarpis ir atitrauktų juos nuo kasdienės veiklos. Nuo viso veido atjauninimo, kuris apima raudonų ir rudų pigmentinių pakitimų sumažinimą ir pašalinimą bendrai sustiprinant odą, iki strazdanų padarytos žalos pašalinimo – pacientai turėtų su savo gydytoju aptarti, kuris gydymas jiems yra tinkamas.
<brAr procedūros yra skausmingos?
Nereikia jokių nuskausminamųjų, tačiau juos naudoti galima. Jausmas, kurį dauguma pacientų apibūdina, yra šilumos arba dilgčiojimo pojūtis procedūros metu. Gydoma oda papildomai yra apsaugoma naudojant Candela dinaminio vėsinimo metodą (DCD), kai vėsinanti migla yra perkeliama ant odos prieš skleidžiant lazerio impulsus. Tokia vėsinanti migla padidina komfortą gydymo metu, taip pat apsaugo odą ir sumažina tokį šalutinį poveikį, kaip raudonis.

Ar PDL gydymas yra saugus?
Taip. Iš tiesų, gydymas yra toks saugus, kad yra sėkmingai naudojamas portveino spalvos apgamų gydymui kūdikių ir mažų vaikų tarpe jau nuo pat 1980 metų. Gydymo metu epidermis yra apsaugomas naudojant Candela išskirtinį dinaminį vėsinimo metodą (DCD), kai vėsinanti migla yra purškiama ant tikslinės odos vietos prieš kiekvieną lazerio impulsą, o tai padidina komfortą ir apsaugo odą gydymo metu. Candela Vbeam Perfecta lazeris nustato technologijų ir saugumo standartą. Šalutinis poveikis sumažinamas padalinant kiekvieną lazerio impulsą į mikroimpulsų seriją, kad būtų pasiektas didžiausias poveikis ir didžiausias saugumas. Be to, Candela Vbeam Perfecta naudoja intuityvų liečiamojo ekrano spalvotą monitorių su lengvai skaitoma grafika ir aiškiais gydymo nurodymais.

Ar gydymo pulsiniu dažų lazeriu rezultatai yra ilgalaikiai?
Rezultatų ilgalaikiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip gydoma liga arba paciento gyvenimo būdas. Pavyzdžiui, jeigu pacientui pašalintos strazdanos, o jis ir toliau laiką leidžia saulėje be atitinkamos odos apsaugos, tikėtina, kad strazdanos ir vėl atsiras. Pasikalbėkite su savo gydytoju apie gydymo tikslus ir lūkesčius.

Kaip greitai pamatysiu gydymo rezultatus?
Daugelis pacientų pastebi palankius rezultatus iš karto ir dažnai jaučia gydytos srities sutvirtėjimą arba tempimą. Lazerinės terapijos rezultatai skiriasi, priklausomai nuo gydytos ligos bei gydymų, reikalingų pilnam sutvarkymui, skaičiaus.

Koks yra šalutinis gydymo poveikis?
Kai kurie pacientai jaučia raudonį arba lengvą patinimą gydytoje vietoje iš karto po gydymo; po kelių valandų simptomai išnyksta. Retkarčiais gali atsirasti purpuras – lazerio palikta mėlynė. Purpuras yra trumpalaikis ir paprastai dingsta per tris – penkias dienas.

Ar yra kokių nors ypatingų atsargumo priemonių, kurių turėčiau imtis prieš ir po gydymo?
Rekomenduojama vengti buvimo saulėje prieš gydymą ir jo metu, kad rezultatai būtų patys geriausi. Šiuo laikotarpiu kasdien reikėtų teptis SPF 30 arba didesnę apsaugą užtikrinančiu apsauginiu kremu nuo saulės. Patarimai po gydymo priklauso nuo gydytos ligos, juos reikėtų aptarti su gydytoju.

Ar gydymą pulsiniu dažų lazeriu apmoka draudimas?
Daugelis draudimo bendrovių nekompensuoja kosmetinių ir estetinių procedūrų. Tačiau kai kurios bendrovės padengia tokių veidą darkančių apgamų, kaip hemangiomos arba portveino spalvos dėmės, gydymo išlaidas. Be to, kai kurios draudimo bendrovės gali padengti žvynelinės ir rožinės gydymo išlaidas. Norėdami gauti daugiau informacijos, pasikonsultuokite su savo draudimo bendrove.

Kiek kainuoja gydymas pulsiniu dažų lazeriu?
Kaina priklauso nuo gydomos vietos dydžio bei gydomos ligos. Norėdami sužinoti daugiau apie gydymo mokesčius, pasikalbėkite su savo gydytoju.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba suplanuoti konsultacijos laiką Kaune, kad sužinotumėte, ar Candela Vbeam Perfecta lazeris jums yra tinkamas, paskambinkite telefonu 863011177

arba užpildykite mūsų  Susisiekite su mumis formą.

 

Comments are closed.