Injekcijos nuo prakaitavimo

Vargina padidėjęs prakaitavimas? Sprendimas Nr.1 – BOTULINO INJEKCIJOS

Ar žinote, kad visame kūne yra maždaug apie trys milijonai prakaito liaukų?
Prakaitavimas yra normali organizmo funkcija, padedanti kūnui neperkaisti, tačiau pernelyg gausus prakaitavimas akivaizdžiai blogina gyvenimo kokybę.

Šiltuoju metų laiku, esant ir tam tikroms aplinkybėms, pavyzdžiui, paveldimumui, tam tikrų medikamentų vartojimui, dideliam krūviui, nervinantis, pykstant, susigėdus ar išsigandus, valgant aštrų maistą žmonės prakaituoja labiau.

Daugelis pacientų prasitaria, kad dėl savo prakaitavimo patiria didelį diskomfortą ir jaučia itin didelę gėdą. Gausus prakaitavimas gali padaryti Jus nelaimingus, tačiau nekentėkite.

Botulino injekcija yra vienas iš veiksmingiausių būdų kovoti su gausiu prakaitavimu (hyperhidrozė), leidžianti išvengti chirurginio gydymo. prakaitavimas

Gydymas

Botulino injekcija stabdo acetilcholino išsiskyrimą, slopina prakaito liaukų veiklą. Acetilcholino išsiskyrimo stabdymas yra specifinis ir ilgas procesas. Procedūros metu naudojamos itin plonos adatos, preparatas įšvirkščiamas į atitinkamus taškus pažastų ar kitose padidinto prakaitavimo vietose, zonose.

Botulino injekcijos dažniausiai naudojamos rankų, delnų, pažastų, pėdų prakaitavimui gydyti. prakaitavimas

Rezultatas

Botulino injekcijos iki 90 proc. sumažina prakaitavimą, kuris konkrečioje zonoje sumažėja iš esmės. Poveikis juntamas jau pirmosiomis dienomis, o didžiausias efektyvumas pajuntamas po 2 savaičių bei išlieka nuo 4-8 mėnesių. Pakartojus procedūrą, rezultatas stiprėja. Gydymo procedūros nereikalauja specialaus pasiruošimo, taip pat nėra poprocedūrinio gijimo laikotarpio.

Procedūra atliekama vieno vizito metu. Dažniausiai kartą per metus.

Botulino injekcijos nuo prakaitavimo


Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo nuo € 400. AKCIJA (pažastų sritis) tik 299!

(Vizito metu kaina pateikiama individualiai, priklauso nuo paciento būklės)

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI