9 taškai, arba Vyrai, aukštyn smakrą!

Išsilyginti raukšlę kaktoje? O gal kilstelėti skruostikaulius? Pirmiausia siūlytume atsitraukti nuo veidrodžio porą žingsnių ir, užuot sutelkus dėmesį į detales, pamatyti visumą. Ne akys, lūpos ar nosis daro mus gražius, o veido simetrija ir harmonija. Tik kaip ją pasiekti?

Žurnalo MOTERIS  straipsnio ištrauka.

Nors visi ir esame unikalūs, gamtos dėsniai mus veikia panašiai – su amžiumi dėl raumenų atrofijos, suplonėjusio riebalinio sluoksnio, gravitacijos veikiamas vidurinis ir apatinis veido trečdaliai ima leistis žemyn, nudrimba skruostai, formuojasi raukšlės, apatinio žandikaulio linija tampa ne tokia ryški, smakras užsiriečia.  Garsus brazilų plastinės chirurgijos specialistas Mauricio de Maio atrado kertinius veido taškus, į kuriuos suleidus hialurono užpildų ar botulino toksino veidas vėl atgauna aiškų kontūrą. Negana to, jis sukūrė specialiai vyrams ir moterims skirtą metodiką, leidžiančią pabrėžti natūralų moteriškumą ar vyriškumą.

MOTERIS žurnale „Estetus klinika“ gydytoja Aurelija Juškienė šį kartą dėmesį skyrė vyrams.

Aurelija Juškienė

9 taškai, arba Vyrai, aukštyn smakrą!

„Vyro veido forma skiriasi nuo moters, tad ir akcentuojama turi būti kitkas. Vyrų veidas yra labiau kvadratinės formos, tad išpūsti skruostikauliai gali atrodyti juokingai. Jų skruostai neturi būti tokie išraiškingi, bet sutvirtinti juos būtina, kad veidas neatrodytų pasmukęs.

Vyrams ypač svarbi ryški apatinė žandikaulio linija, aštrus kampuotas jo kraštas ir platus smakras. Sunkus, masyvus ir kampuotas smakras siejasi su vyriškumu, valia, statusu. Dėl to vyrams injekcijos reikalingos į du papildomus taškus. Paryškinus žandikaulio liniją ir suformavus smakrą, stebuklingai dingsta ir dvigubas pagurklis, jis neretai susiformuoja net liekniems vyrams dėl genetiškai mažo, palyginti su veidu, neproporcingo smakro.

Vyrai, priešingai nei moterys, dažniau ateina pas specialistą dėl įgimtų trūkumų, o ne dėl amžiaus nulemtų pokyčių, vis dėlto amžius paliečia ir jų veidus. Smulkėja kaulai, nusileidžia skruostai ir pažandės, tad prireikia sutvirtinti karkasą. Nereikia bijoti, kad kontūro formavimas pakeis bruožus. Geras specialistas viską padaro taip, kad veidas atrodo atjaunėjęs, pailsėjęs, o pokyčius galima įžiūrėti nebent prieš ir po procedūros darytoje nuotraukoje.“

„Estetus klinika“ kvalifikuotų gydytojų komanda veido kontūravimą atlieka tiek vyrams, tiek moterims.