Atrodote pikta, nors visai nepykstate?

Ar yra tekę išgirsti komentarą, jog atrodote pikta, nors visai nepykstate?

„Estetus klinika“ gydytoja Gyd.Ilona Sakalauskienė: „Greičiausiai turite vertikalias raukšles tarp antakių, dėl ko vizualiai atrodote pykstanti. Šios problemos efektyvus ir greitas sprendimas – botulino toksino injekcijos. Ilona Sakalauskienė

Botulino toksinas yra baltymas, išgaunamas iš Clostridium botulinum organizmo, kuris neleidžia nerviniam impulsui pasiekti raumenų, dalyvaujančių pykčio mimikoje ir šiems susitraukti. Procedūra labai greita – atliekant „pykčio“ zonos korekciją atliekami vos keli dūriai.

 Efektas stebimas jau 3-4 parą po procedūros, o galutinis rezultatas, kuomet raukšlės sušvelnėja ar visai išnyksta, sulaukiamas po 14 dienų.

Dažnai girdžiu klausimą – kada jau galiu pradėti botulino toksino injekcijas? Ar nesu tam per jauna?

Siekiant geriausio rezultato, botulino toksino injekcijas rekomenduojama atlikti, kai pradedate matyti negilias raukšles tarp antakių, kurios pagilėja suraukus antakius. Tokiu atveju botulino toksinas ne tik išlygina esančias raukšles, tačiau ir neleidžia joms gilėti.

Na, o jei raukšlės gilios nemimikuojant, ramybės būsenoje, tokių raukšlių korekcijai paprastai botulino toksino nepakanka, papildomai reikalinga korekcija hialurono rūgšties užpildais.“

 

Plačiau apie procedūros teikiamą naudą galite sužinoti ČIA