Eglė Jackaitė: „Mylėkime save, artimą, mylėkime gyvenimą ir būkime gražūs“

Šį mėnesį aktorė ir dviejų sūnų mama Eglė Jackaitė švęs savo gimtadienį. Jau kuris laikas ši žinoma moteris propaguoja vegetarizmą, šešerius metus nevartoja alkoholio ir rūpinasi savo siela bei kūnu. Eglė taip pat sako suprantanti, jog greitas gyvenimo tempas, nuolatinis veido odos alinimas grimais teatre ar televizijoje palieka savo pėdsakus veide. Belaukdama gimtadienio šventės, po dažnų skubėjimų, spektaklių, fotosesijų, renginių Eglė nutarė atsikvėpti estetinės ir lazerinės dermatologijos „Estetus klinikoje“.

„Rūpintis savimi, būti fiziškai aktyvi, palepinti savo kūną ir sielą man yra būtina. Prieš mėnesį grįžau iš Filipinų, kur svečiavausi pas draugus ir džiaugiausi nuostabiomis akimirkomis ir, žinoma, saule. Nors naudojau stiprią apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, mano veido oda vis tiek išsausėjo, tam tikrose vietose atsirado pigmentinių dėmelių. Supratau, kad pati su šiomis problemomis nesusitvarkysiu. Tad džiaugiuosi, kad visada galiu kreiptis į savo bičiulius, „Estetus klinikos“ profesionalus. Būtent čia visada jaučiuosi saugi ir rami. Man užtenka pasakyti problemą, o jie iš karto žino, kaip ją spręsti, kad būčiau patenkinta rezultatu. „Egle, tavo odai reikia hialurono“, – ir aš atsidaviau į gydytojos rankas. Tai vitaminas, kuris pamaitino saulės nualintą veido odą“, – šypsosi moteris.

Pasak Eglės Jackaitės, kiekviena moteris turėtų mylėti save tokią, kokia ji yra. „Turėtų, bet ar visada taip ir yra?“, – klausia ji ir šypsosi.

30020337_10216140309971240_1630764504_n„Jau vien tai, kad mes esame šioje žemėje yra dovana. Net angelai mums pavydi, nes mes turime fizinį kūną. Žinoma, natūralu, kad mūsų kūnas sensta ir būtų gan keista, jei būtų kitaip. Bet juk šiai dienai yra įvairiausių priemonių ir šiuolaikinių technologijų, kuriomis galime pasinaudoti ir taip pasirūpinti savo išvaizda. Aš vertinu natūralumą ir esu prieš drastiškus kraštutinumus. Juk būna matai, kad nebėra žmogaus: veidas lyg kaukė, be jokios natūralios išraiškos. Grožis yra visuma – spindinčios akys, šypsena, charizma, išmintis, ramybė… Juk mums visiems taip patinka harmonija, kai žmogus gražus savo išore ir vidiniu pasauliu“, – tęsė aktorė.

Eglė Jackaitė linki mylėti save, su šypsena, pozityvu, atvirumu ir meile eiti per gyvenimą:

„Mums reikia mylėti save ir vienas kitą. Kai supranti, kad kiekvienas iš mūsų ir kenčia, ir jam kaip ir tau skauda – tai juk nėra priežasties mums vienas kito nemylėti. Visi mes šioje žemėje susiję – visi esame viena. Sakoma „grožis išgelbės pasaulį“… Juk mums taip gera, kai gražu aplink, kai šviečia saulė, kai namuose jauku, kai esame sveiki, kai vienas kitam nuoširdžiai šypsomės ir linkim gero, kai sugebam paguosti, užjausti, nuraminti, kai mokame pasidžiaugti savo ir kito žmogaus laime. Juk taip gera, kai gamtoje ir žmogaus viduje vyrauja harmonija. Mylėkime save, savo artimą, mylėkime gyvenimą ir būkime gražūs“.