Juozas Statkevičius klinikoje atjaunino veido odą

Paskelbta: 2018-11-12

Penkiasdešimtmetį pasitikusiam Juozui Statkevičiui lazerinės ir estetinės dermatologijos „Estetus klinikoje“ Kaune buvo atliktas veido odos atjauninimas naujos kartos frakciniu CO2 lazeriu.

Šiandien tai yra stipriausia grožio procedūra lazeriu, kuri nekeičia žmogaus bruožų, tačiau grąžina odos struktūrą keliais metais atgal. Rezultatą ženkliai sustiprina ir pagreitina odos gijimą po procedūros – natūrali PRP plazmoliftingo terapija.

Juozas Statkevičius„Aš renkuosi natūralius dalykus. Visų svarbiausia yra sistema. Jei vaikštai į sporto klubą, geri vitaminus, lankaisi pas kosmetologę, grožio lazerių specialistus, turi tai daryti sistemingai. Tada bet kokia procedūra duoda rezultatą. Juk tiesa, taip? O jei septyniasdešimties sugalvoji atrodyti, kaip dvidešimties… Taip juk nebūna! Grožis – tai darbas.

Noriu pasakyti, jog šios procedūros rezultatas – nuostabus! Nėra taip, kad visai neskauda, tačiau verta pakentėti, nebijokit. Rekomenduoju ir pats frakcinį veido odos atjauninimą darau čia jau trečią kartą ir dar darysiu”, –  šiais metais dvi svarbias sukaktis minintis Juozas Statkevičius „Estetus klinikoje“ pasakojo savo amžinos jaunystės paslaptis.

Gydytoja Aistė Beliauskienė pritaria garsiam dizaineriui: „Nesunku padėti žmogui rūpintis jo veido oda, jei jis pats ją nuolat prižiūri ir skiria pakankamai dėmesio. Tuomet tam tikros odos problemos gali būti kur kas greičiau išsprendžiamos. Visada malonu žymų dizainerį J. Statkevičių priimti lazerinės ir estetinės dermatologijos „Estetus klinikoje“ Kaune.

DSC_5088  DSC_5149

DSC_5052

Juozas Statkevičius