ĮGYKITE HOLIVUDO ŽAVESIO DĖKA NECHIRURGINIŲ KOSMETINIŲ PROCEDŪRŲ

Pastaruoju metu daugelis pasaulyje labiausiai žinomų moterų prasitarė, kad naudoja nechirurgines estetines procedūras savo jaunatviškai, filmavimui stambiu planu pasirengusiai išvaizdai išlaikyti. Nuo “Seksas ir miestas 2″ aktorės Kim Cattrall iki Brooke Shields, Courtney Cox ir Vanessa Williams Holivudo moterys suprato nechirurginių estetinių procedūrų naudą ir naudoja šias procedūras efektyviai kovai su senėjimo požymiais bei pavydėtinai išvaizdai išsaugoti.

– Visos moterys, nuo įžymybių iki stiprių advokačių, iki mokytojų ir namų šeimininkių nori atrodyti kaip galima geriau, – sako Ponia Gražina, Estetus klinikos lazerinės dermatologijos specialistė. – Jums nebereikia su pavydu stebėti įžymybes žurnalų viršeliuose ir televizoriaus ekranuose. Tie patys gydymo būdai ir procedūros, kurias naudoja išlaikyti ir ištobulinti savo grožiui įžymybės, dabar yra prieinami moterims visame pasaulyje.
Estetus klinika siūlo tris nechirurgines estetines procedūras grožiui tobulinti, kovoti su senėjimo procesu ir išlaikyti jaunatvišką, “filmavimui stambiu planu pasirengusią” išvaizdą.

Visos trys procedūros yra idealios norinčioms atrodyti jaunatviškai, žavingai ir stulbinančiai ir norinčioms labiau pasitikėti savimi bei jaustis gražioms, kuomet jos yra dėmesio centre ir eina “raudonuoju kilimu” arba dalyvauja valdybos posėdyje, arba drąsina savo vaikus sporto aikštelėje.

Odos atnaujinimo Frakciniu co2 lazeriu procedūra padeda pašalinti mažytes raukšleles, spuogų randus ir nelygų odos toną, kuris gali bet kurią iš mūsų priversti jaustis neverta dėmesio ir gali dramatiškai veikti mūsų savigarbą. Frakcinis co2 lazeris gali ne tik padėti pacientams sukurti tobulesnę išvaizdą, tačiau gali grąžinti pasitikėjimą savimi. Procedūros metu gydytojas lazeriu pašalina susiraukšlėjusią ar pažeistą odą. Nauja oda greitai atauga pašalintosios vietoje. Ji yra lygesnė, glotnesnė ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.

Frakcinio co2 (More-Xel) skenavimo lazeriu procedūra, išrasta Bison Medical bendrovės, yra revoliucinė procedūra, kuri gali žymiai sumažinti, o kai kuriais atvejais ir pašalinti strijas. Panašiai kaip Frakcinio co2 lazerio atveju, gydytojas naudoja lazerio šviesą išgarinti paviršinėms ląstelėms ir pašalinti pažeistą odą 10 milijoninėje colio dalelėje vienu metu. Šis gydymas yra labai populiarus tarp moterų, kurioms strijos atsirado po nėštumo, neseniai priaugto ar numesto svorio, bei tarp paauglių ir vyrų. Gydymas nereikalauja ilgo gijimo periodo, taigi, pacientai gali būti pasiruošę užsidėti bikinį ir mėgautis sezono malonumais jau šį pavasarį ar vasarą.

Lazerinis krūtų tobulinimas yra populiari alternatyva chirurginiam krūtų pakėlimui, ypač tarp moterų, kurios nori patobulinti savo biustą be chirurginės intervencijos. Gydytojas naudoja lazerio šviesą ir ja veikia odą aplink krūtis, o tai savo ruožtu skatina susitraukti kolageną. Dėl pastarojo susitraukimo oda pakeliama ir krūtinė tampa stangresnė, lygesnė ir natūralesnė. Rezultatai išsilaiko ilgai, o į darbą grįžti pacientės gali jau sekančią dieną. Pacientės atrodo jaunesnės ir labiau pasitiki savimi, rinkdamosi drabužius.

– Jums nereikia būti Holivudo įžymybe, kad būtumėte verta dėmesio, – sako Ponia Gražina. – Mes galime Jums padėti visada atrodyti tarytum pasiruošusiai filmavimui stambiu planu, nesvarbu ar būtumėte savo sūnaus ar dukros sporto renginyje, koncerte ar oficialiame priėmime.

Užsiregistruokite šiandien ir aptarsime galimybes padėti Jums kovoti su senėjimo procesu, bei ištobulinti tai, kuo jau esate apdovanota.