Klinikoje taikome komplikacijų gydymą

Paskelbta: 2019-04-05

Ne visos esame apdovanotos išskirtiniais veido bruožais, išraiškingomis lūpomis ar sveika oda, bet šiandieniniame grožio pasaulyje galime pasinaudoti inovatyviomis priemonėmis, naujos kartos procedūromis, kurios sėkmingai prisidės prie mūsų norų išsipildymo. Tačiau yra vienas labai svarbus „bet“…

Neteisingas pasirinkimas mūsų gražius norus gali paversti skaudžiomis patirtimis. Todėl, kai kalbame apie sveikatą, pirmiausiai raginame rinktis atsakingai.

Jau kelis metus iš eilės pastebime, kad vis daugiau pacientų į klinikos gydytojus kreipiasi su pagalbos prašymu dėl komplikacijų gydymo, kuris reikalingas po grožio salonuose ar kosmetologijos kabinetuose atliktų grožio injekcijų procedūrų.

Kaip pasakoja klinikos pacientai, viena iš priežasčių, kuri lėmė pasirinkimą injekcijas atlikti ne klinikose, yra kaina. Bet tik vėliau suprato, kad gali tekti sumokėti dvigubai ir dar atsakyti savo sveikata.

Kodėl skiriasi kaina?

Lyginant grožio salonus, kabinetus ir licencijuotas grožio klinikas – tai grožio injekcijų kainos skiriasi. Sulaukiame nemažai klausimų „KODĖL”?
Kad ir kurią kliniką Jūs pasirinktumėte, injekcijų kainos arba nesiskirs, arba skirsis labai neženkliai. Taip yra todėl, kad yra naudojami licencijuoti produktai, kurie įsigyjami iš oficialių platintojų Lietuvoje ir garantuoja produkto originalumą, saugumą žmogaus organizmui, efektyvumą ir turi licenziją.

Kiek tenka girdėti iš pacientų, matyti pokalbius socialiniuose tinkluose, kas leidžia mažinti kainą grožio salonams, kosmetologėms – tai injekcinių produktų analogų įsigijimas, kurie gaunami ne iš oficialių platintojų Lietuvoje, o perkami iš, pavyzdžiui, Rusijos ar Baltarusijos. Niekas nežino, ar produktas nėra perdirbtas, atitinka standartus ir yra saugus, kokiomis sąlygomis buvo transportuojamas (kokioje temperatūroje, kiek stipriai sukrėstas ar kita)? Analogo kaina gali skirtis dvigubai ar net trigubai.

Lietuvoje kosmetologai neturi teisės atlikti jokių injekcinių procedūrų.

Nesidalinkite injekciniu švirkštu

Antra priežastis: „Pasiūlė dalintis švirkštą su drauge”. Tokių siūlymų apstu socialiniuose tinkluose.

Baisu… Norime atkreipti ypatingą dėmesį – švirkštas ir jame esanti preparato injekcija yra skirta tik vienam pacientui!

Nerizikuokite, nesidalinkite injekciniu švirkštu nei su mama, sese, drauge ar kitu asmeniu. Krauju plinta įvairios ligos, užsikrečiama hepatitu, ŽIV.
Kitu atveju gali būti ir neefektyvu. Atidarius injekciją po keturių valandų tam tikros preparate esančios medžiagos tampa nebeaktyvios, todėl galite nesulaukti norimo efekto.

Komplikacijos
Žinoma, nuo klaidų nėra apsaugotas nė vienas, net ir gydytojas. Juolab, kad kiekvieno žmogaus organizmas yra labai individualus ir skirtingai priimama preparatus, injekcijas, tačiau klinikose dirbantys gydytojai, jei ir atsirado tam tikros komplikacijos, gali nedelsiant reaguoti į susidariusią situaciją ir imtis būtinų veiksmų. Taip prisiimdamas atsakomybę ir paskirdamas saugų bei efektyvų komplikacijų gydymą.

Nuotraukoje matote lūpų fragmentus. Pacientė kreipės į klinikos gydytoją prašydama pagalbos ištaisyti kitų padarytą klaidą.

Pirmiausia buvo ištirpdytas į guzelius „sušokęs” anksčiau suleistas hialurono užpildas. Vėliau gydytoja iš naujo atliko lūpų korekciją. Dabar pacientė jau džiaugiasi gražia šypsena.

Kad ir kokios priežastys lems Jūsų pasirinkimą, mes labai tikimės, kad nerizikuosite savo sveikata ir rinksitės atsakingai!

Siunčiame geriausius linkėjimus Jums! Saulėto ir gražaus pavasario!