Naujiena! HIFU Ulthera aparatinė procedūra- nechirurginis odos patempimas

ultherapy-po-90-dienu-copyUltherapy® yra naujo tipo ne chirurginė, neinvazinė procedūra, kuri atliekama ultragarsu. Pats žmogaus organizmas natūraliai gydamas skatina odos  “pakėlimo”, tonuso procesą, tiesina suglebusią odą ant kaktos, skruostų, kaklo, po smakru ir net dekoltė srityse.

Su Ultherapy®  nėra gijimo- poprocedūrinio laikotarpio, jokių pašalinių medžiagų, be radikalių pokyčių iškart po procedūros; tik sveikas stiprus neskausmingas poveikis viduje, pastebimas išorėje jau po savaitės.

Rezultatas? Tvirtesnė, stangresnėne tiek veido, bet ir kaklo, dekolte oda.

Tai liftingas be operacijos!

ULTHERAPY NAUDA:

  • Stangresnė, ženkliai jaunesnė oda;
  • Nechirurginė, neinvazinė procedūra;
  • Nėra gijimo ir poprocedūrinės priežiūros;
  • Natūraliai atrodantys rezultatai


ULTHERAPY® YRA SERTIFIKUOTAS NECHIRURGINIS METODAS PAKELTI VEIDO, KAKLO, PASMAKRĖS IR  DEKOLTE SRIČIŲ ODĄ

KAIP ULTHERAPY® VEIKIA?

ULTHERAPY YRA ESTETINĖS MEDICINOS MOKSLO RAIDOS REZULTATAS.

Skirtingai nuo lazerių, kurie prasiskverbia į odą iš išorės, Ultherapy® procedūra nepažeidžia ir neveikia odos paviršiaus, tiksliškai fokusuoja ultragarso energiją specialiai į giluminius odos struktūrinius audinius, kur stimuliuoja kolageno regeneraciją.

Ultragarso procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai natūralus regeneracinis procesas, skatina naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant “pakelia” ir stangrina odą.

Kadangi ultragarso technologija iš tiesų dirba neinvaziniu iš vidaus veikiančiu metodu, rezultatai aiškiai  matomi palaipsniui per 2-3 mėnesius  ir gali toliau tobulėti  iki 6 mėnesių po procedūros. Rezultatas išlieka mažiausiai du metus.

Shopping Cart