Redermalizacija: gintaro ir hialurono rūgščių derinys.

Redermalizacija – tai estetinės medicinos procedūra, kurios metu naudojant papulių techniką į odą yra injekuojamas gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties derinys.

Nauja Jūsų odai

Procedūra pagerina odos elastingumą, drėgmės lygį, tolygina odos atspalvį, mažina amžiaus žymes. Šį procedūra nesukelia jokių komplikacijų, kadangi tiek gintaro rūgštis, tiek hialurono rūgštis natūraliai gaminasi ir pačiame žmogaus organizme. Su metais prarandame dalį šių medžiagų, jų sintezė sulėtėja, todėl papildžius odą injekcijomis, gaunami puikūs rezultatai.

Gintaro ir hialurono rūgštisRedermalizacija rekomenduojama visoms amžiaus grupėms – puikiai tinka tiek kaip prevencinė priemonė, tiek kaip odos kokybės gerinimo procedūra brandesnei odai. Procedūros dėka oda atgauna sveiką išvaizdą po tokių būklių kaip aknė bei rozacėja.

Redermalizacijos procedūrai atiteko Geriausios odos kokybės gerinimo procedūros apdovanojimas AMEC Live and Visage kongrese 2017-aisiais metais.

NAUDA

Gintaro rūgštis sureguliuoja biocheminius ir fiziologinius procesus ląstelėse – atstato natūralų, sveikoms ląstelėms būdingą metabolizmą, aktyvuoja normalią fibroblastų veiklą, tiesiogiai veikia fibroblastų mitochondrijas, stimuliuoja pagrindinių odos baltymų (kolageno ir elastino) sintezę. Veikia kaip stiprus antioksidantas, slopina uždegiminius procesus.

Aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis visapusiškai apsaugo odą nuo fotosenėjimo ir išorinių faktorių.
Sudėtinis produktas (gintaro rūgštis + hialurono rūgštis) tris kartus efektyviau veikia fibroblastus, nei naudojant monoproduktą, kurio sudėtyje yra tik hialurono rūgštis.

RedermalizacijaDėl unikalios sudėties, redermalizantų indikacijų sąrašas gana platus:
– Fotosenėjimo prevencija
– Odos tankio atkūrimas
– Drėkinimas
– Priešlaikinio senėjimo korekcija
– Skaistumo atkūrimas
– Odos elastingumo pagerinimas
– Ryškūs odos pakitimai dėl amžiaus
– Post aknės simptomų korekcija
– Hiperpigmentacijos korekcija

Konsultacijos metu gydytojas  parenka tinkamiausią preparato priemonę injekcijai.

Gydytojų dermatologų teigimu, pacientams, norintiems geriausių rezultatų, rekomenduojamą atlikti trijų procedūrų gydymo kursą, taip pat derinti su lazerinės ar ultragarso procedūromis.

 


Kaina nuo € 160
SECRET RF + REDERMALIZACIJA
(Xela Rederm 1,8% 2 ml. Įprasta kaina 250€) . AKCIJOS METU 🔖499€.


Išankstinė registracija:

Kaune: +37063011177
Vilniuje: +37069071111