HYDRA 6 in 1 giluminis veido valymas

HYDRA 6in1 –  tai neinvazinė (aparatinė) šeši viename giluminė veido odos valymo ir drėkinimo procedūra. Procedūros metu oda prisotinama ir specialiu pagal individualius odos poreikius atitinkančiu serumu.  Taip pat taikoma šalčio terapija, kuri maloniai atgaivina odą, padeda nurimti minimaliam jos paraudimui po procedūros. Nėra poprocedūrinio gijimo.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš procedūrą oda yra specialiai paruošiama.

Esant poreikiui specialiu aparatiniu antgaliu oda yra šveičiama, vėliau naudojamas vakuumas, kuris aparato rankenos pneumatiniame antgalyje sukuria traukimą. Būtent traukimo dėka oda švelniai prispaudžiama prie antgalio ir saugoma nuo bet kokio pažeidimo, o giluminis odos valymas yra efektyvus ir saugus.
7
Procedūros metu į odą yra įvedami ir serumai. Keturi serumai sprendžia individualias problemas:

  • odos sausumas,
  • išsiplėtusios poros,
  • jaunatviniai spuogai,
  • riebi, problematiška veido oda,
  • įvairūs kiti odos bėrimai,
  • pigmentinės dėmelės, 
  • padidėjusi veido odos pigmentacija.

Kiek trunka procedūra?

Procedūros trukmė iki 40 min. ir  yra maksimaliai komfortiška, jos metu nejaučiamas skausmas ar joks kitas nemalonus pojūtis. 

Ar tinka visiems odos tipams?

Dėka plataus antgalių pasirinkimo, reguliuojamo vakuumo stiprumo ir keturių specifinių serumų procedūra tinka visiems odos tipams, visiems amžiaus periodams, vyrams ir moterims.  

Procedūrą galima atlikti, veido, paakių, lūpų, kaklo, nugaros, dekoltė, plaštakų srityse.

8

Rezultatas

Procedūros dėka oda įgauna švaros pojūtį, sveiką švytėjimą, atgaivinama, tampa lygesnė, jaučiamas odos patempimo efektas, dingsta sausumo pojūtis, mažėja bėrimai, sutraukiamos poros. Rezultatas jaučiamas iš karto.

Ar reikia kartoti procedūrą?

Procedūrą rekomenduojame atlikti kartą per mėnesį, jei paciento oda turi tokių problemų kaip bėrimai, nevienodas odos atspalvis. Procedūrų kursas sudaromas kiekvienam pacientui individualiai.

Bandžai odai rekomenduojame po veido valymo ir drėkinimo procedūros pasilepinti priešraukšline kauke su ikrais!
Kaukės terapija reguliuoja drėgmės balansą, raminą odą, pagerina odos stangrumą, padidina kolageno tankį, regeneruoja ir gyvina odą.

Ar galima HYDRA 6in1 procedūrą derinti su kitomis?

Rekomenduojame šią procedūrą derinti kartu su bet kokio tipo injekcijomis, lazerinėmis procedūromis: tokiu būdu sustiprinsite procedūrų poveikį, bei rezultatą.

hydra

HYDRA 6in1 giluminis veido valymas ir drėkinimas 


Aparatinis veido valymas  €79


Aparatinis veido valymas su serumu (parenkamas individualiai)  €99.


Aparatinis veido valymas ir  priešraukšlinė kaukė su ikrais €129.

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI