HYDRA 6 in 1 giluminis veido valymas

HYDRA 6in1 –  tai neinvazinė (aparatinė) šeši viename giluminė veido odos valymo ir drėkinimo procedūra, kurios metu oda prisotinama ir specialiu pagal individualius odos poreikius atitinkančiu serumu.  Taip pat taikoma šalčio terapija, kuri maloniai atgaivina odą, padeda nurimti minimaliam jos paraudimui po procedūros. Nėra poprocedūrinio gijimo.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš procedūrą oda yra specialiai paruošiama.

Esant poreikiui specialiu aparatiniu antgaliu oda yra šveičiama, vėliau naudojamas vakuumas, kuris aparato rankenos pneumatiniame antgalyje sukuria traukimą. Būtent traukimo dėka oda švelniai prispaudžiama ir saugoma nuo bet kokio pažeidimo, o giluminis valymas yra efektyvus ir saugus.
7
Procedūros metu yra įvedami ir serumai. Keturi serumai sprendžia individualias problemas tokias kaip odos sausumas, jaunatviniai spuogai, įvairūs kiti odos bėrimai, pigmentinės dėmelės, foto senėjimas. 

Kiek trunka procedūra?

Procedūros trukmė iki 40 min. ir  yra maksimaliai komfortiška, jos metu nejaučiamas skausmas ar joks kitas nemalonus pojūtis. 

Ar tinka visiems odos tipams?

Dėka plataus antgalių pasirinkimo, reguliuojamo vakuumo stiprumo ir keturių specifinių serumų procedūra tinka visiems odos tipams ir visiems amžiaus periodams.  

Procedūrą galima atlikti, veido, paakių, lūpų, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse.

8

Rezultatas

Procedūros dėka oda įgauna švaros pojūtį, sveiką švytėjimą, atgaivinama, tampa lygesnė, jaučiamas odos patempimo efektas, dingsta sausumo pojūtis, mažėja bėrimai. Rezultatas jaučiamas iš karto.

 

Ar reikia kartoti procedūrą?

Procedūrą rekomenduojame atlikti kartą per mėnesį, jei paciento oda turi tokių problemų kaip bėrimai, nevienodas odos atspalvis procedūrų kursas sudaromas individualiai.

Rekomenduojame po veido valymo ir drėkinimo procedūros pasilepinti priešraukšline kauke su ikrais!
Kaukės terapija reguliuoja drėgmės balansą, raminą odą, pagerina odos stangrumą, padidina kolageno tankį, regeneruoja ir gyvina odą.

Ar galima HYDRA 6in1 procedūrą derinti su kitomis?

Rekomenduojame šią procedūrą derinti kartu su bet kokio tipo injekcijomis, lazerinėmis procedūromis tokiu būdu  sustiprinsite procedūrų poveikį, o rezultatas bus ženkliai geresnis jūsų odos grožiui. 

hydra

HYDRA 6in1 giluminis veido valymas ir drėkinimas 


Aparatinis veidas valymas  €79


Aparatinis veido valymas su drėkinančiu, jauninančiu serumu  €99.


Aparatinis veido valymas ir  priešraukšlinė kaukė su ikrais €129.

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI