Injekcijos nuo prakaitavimo

Vargina padidėjęs prakaitavimas? Sprendimas Nr.1 – BOTULINO INJEKCIJOS

Ar žinote, kad visame kūne yra maždaug apie trys milijonai prakaito liaukų?
Prakaitavimas yra normali organizmo funkcija, padedanti kūnui neperkaisti, tačiau pernelyg gausus prakaitavimas akivaizdžiai blogina gyvenimo kokybę.

Šiltuoju metų laiku, esant ir tam tikroms aplinkybėms, pavyzdžiui, dideliam krūviui, nervinantis, pykstant, susigėdus ar išsigandus, valgant aštrų maistą žmonės prakaituoja labiau.

Daugelis pacientų prasitaria, kad dėl savo prakaitavimo patiria didelį diskomfortą ir jaučia itin didelę gėdą. Gausus prakaitavimas gali padaryti Jus nelaimingus, tačiau nekentėkite.

Botulino injekcija yra vienas iš veiksmingiausių būdų kovoti su gausiu prakaitavimu, leidžiantis išvengti chirurginio gydymo. prakaitavimas

Gydymas

Botulino injekcija stabdo acetilcholino išsiskyrimą, slopindamos prakaito liaukų veiklą. Acetilcholino išsiskyrimo stabdymas yra specifinis ir ilgas procesas. Palaipsniui atsinaujina nervų funkcijos, o po to ir prakaito liaukų funkcinis aktyvumas bei prakaitavimas.

Botulino injekcijos dažniausiai naudojamos rankų, delnų, pažastų, pėdų prakaitavimui gydyti. prakaitavimas

Rezultatas

Botulino injekcijos iki 90 proc. sumažina prakaitavimą, kuris konkrečioje zonoje sumažėja iš esmės. Poveikis juntamas jau pirmosiomis dienomis, o didžiausias efektyvumas pajuntamas po 2 savaičių ir išlieka 4-6 mėnesius. Gydymo procedūros nereikalauja specialaus pasiruošimo, taip pat nereikia laiko atsigauti.

Procedūra atliekama vieno vizito metu.

AKCIJA

Atėjus šiltam pavasariui, norime padėti pacientams išspręsti prakaitavimo problemą ir klinikoje šiuo metu taikome NUOLAIDĄ – botulino injekcija nuo prakaitavimo (pažastų sritis) tik 299!Prakaitavimas injekcijos

Liko neatsakytų klausimų? Klauskite! “Estetus klinika” gydytojai tiesiogiai bendrauja su pacientais elektroniniu būdu, vizito metu.

Lauksime Jūsų Kaune ar Vilniuje.

BOTULINO INJEKCIJOS NUO PRAKAITAVIMO

Kaina nuo 400 eurų.

(Vizito metu kaina pateikiama individualiai, priklauso nuo paciento būklės)

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI