Odos jauninimas

Odos jauninimas – intensyvios pulsinės  šviesos ( IPL ) foto atjauninimas

ipl-atjauninimasSaulės  poveikis , spuogai, hormonai ir daug kitų veiksnių gali paveikti taip, kad oda atrodys  spuoguota ir nelygios spalvos, todėl labai paryškins pigmentaciją ir amžių . IPL foto atjauninimas yra veiksmingas būdas išlyginti jūsų odos paviršių , oda tampa stangresnė, lygesnė.  Rezultato tikėkitės jau  po 2-3 procedūrų. Tai leis  jums labiau pasitikėti savimi, nebus  būtinybės naudoti makiažą.

Ši informacija yra skirta praplėsti  savo žinias apie IPL foto atjauninimą . Jei norite daugiau informacijos , mes rekomenduojame jums ateiti į konsultacijas, kur mes aptarsime tai išsamiau ir mielai atsakysime į visus kitus klausimus, kurių galėtų kilti.

Kas yra IPL foto atjauninimas?

IPL foto atjauninimas yra populiarus, neinvazinis gydymas naudojamas pagerinti daugelio odos tipų būklę.  Jis paremtas specialiu šviesos bangos ilgiu vienu metu gydyti pigmentines dėmes ir kraujagyslių pakitimus odoje ( rudi ir raudoni pigmentai ), taip pat  stimuliuoja kolageno gamybą.

Kaip tai veikia?

IPL foto atjauninimas veikia pagal ” fototermolizės teoriją ” . Tai atsitinka, kai šviesa yra absorbuojama į didelį melanino kiekį turinčias ląsteles (tamsus pigmentas ) per odą ir didelį hemoglobino kiekį turinčias ląsteles  (raudona spalva kraujagyslėse ) . Ši šviesa  konvertuojama  į šilumą , kuri suardo minėtas  ląsteles palikdama aplinkinę odą nepakitusią.  Ląstelės , kurios turi padidintą pigmento kiekį , natūraliai juda link odos paviršiaus ir nusilupa , paliekant daug lengvesni pigmentą, kad dažnai jo visai nebematyti . Naikinami IPL išsiplėtę kapiliarai skverbiasi  giliau į odą ir  palaipsniui išnyks per kelias savaites.

Ką IPL pagerins?

Lygius, gerybinius pigmento pakitimus ( strazdanas , saulės spuogus  ir bendrą  pigmentaciją )
Veido kraujagyslių pažeidimus,  telangiektazija ( išsiplėtusius kapiliarus veide ir kitose kūno vietose,taip  raudonas dėmes po spuogų )

Difuzinius paraudimus , rozaciją ir raudonos randus

Campbell de Morgans spuogus ar vyšnines  angiomas (įvairaus dydžio raudonas dėmes)

Poikiloderma ( paraudimus , pigmentuotą ir dėmėtą kaklo ir / ar dekoltė odą )

Netolygią  ir dėmėtą odą

Odos stangrumą , porų dydį

Saulės sužalotą odą

Ar jūsų oda tinka IPL gydymui?

Norint pasirinkti tinkamą odos tipą IPL gydymo lentelėje naudojamas odos klasifikatorius pagal  melanino turinį ir odos reakciją į saulę. Idealiai parinkus parametrus pacientas jau po pirmos   IPL foto atjauninimo procedūros  pastebi  teigiamą kontrastą   tarp natūralios odos spalvos ir gydomo  pigmento pakitimų ar paraudimo.

Kaip turėtumėte pasiruošti gydymui?

  • Nustokite  degintis saulėje   4 savaites iki gydymo.
  • Nenaudokite dirbtinio įdegio priemonių  1-2 savaites iki gydymo.
  • Naudokite apsauginį kremą  SPF 30 kasdien.
  •  Jei jūs turite herpes arti srities, kurią gydysite , rekomenduojama naudoti  antivirusinius  vaistus prieš gydymą.

Kaip IPL foto atjauninimo procedūra jaučiama?

Kiekvienas šviesos impulsas  paprastai jaučiamas lyg  elastine juosta fotografuotų jūsų odą.  Taip yra dėl šviesos pavertimo į šilumą procedūros metu . Dėl pažangios technologijos IPL  AFT , pacientas jaučiasi komfortiškiau nei naudijant  bet kurį kitą šios rūšies medicinos  prietaisą.

Kaip mano oda reaguos po gydymo?

  • ( Tai priklauso nuo asmens odos būklės, tačiau gali būti tokie ):
  • jaučiasi kaip po saulės įdegimo  nuo  2 iki 5 valandų
  • paraudimas ir patinimas trunka vieną-  keletą dienų , gali atsirasti ypač rosacea gydymo
  • jautrumas karščiui 2 dienas po gydymo

Kas atsitiks su pigmentu  ir išsiplėtusiais kapiliarais  po gydymo ?

Pigmentinės dėmės paprastai patamsėjai , kartais beveik pajuoduoja, tada jos nusilupa per 7 -14 dienų arba tiesiog palaipsniui išnyksta . Kraujagyslių pažeidimai, pvz. išsiplėtusių kapiliarų , vyšninių angiomų ar akne spuogų  arba dingsta iš karto po proceduros arba išnyksta  palaipsniui per 2-3 savaites.

Kokių rezultatų galiu tikėtis?

70-90 % sumažinti pigmentaciją. Galima  tikėtis akivaizdaus matomo  pagerėjimo  jau po kiekvienos procedūros. Rekomenduojama odos priežiūra  ir griežta apsauga  nuo saulės, kuri padeda išlaikyti rezultatus daug ilgiau ir toliau tobulina odos išvaizdą.

Kiek procedūrų man gali prireikti?

Pigmentinėms dėmėms  paprastai reikia 1-3 procedūrų, kurios  atliekamos maždaug kas 7-21 dienų arba  kai visos patamsėjusios ląstelės nusilupa.

Kas atliks IPL gydymo procedūrą?

IPL procedūros bus atlikamos vienos  iš mūsų  gydytojų- dermatologių ar lazerio specialisčių , kurios  visos kvalifikuotos ir sertifikuotos   IPL ir lazerio procedūroms atlikti.

 

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI