Plaukų šalinimas (fotoepiliacija)

Plaukų šalinimas IPŠ – intensyvia pulsine šviesa (angl.-IPL intensive pulse light)
Jei norėtumėte ilgam atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais – šis foto epiliacijos būdas kaip tik Jums.

Kodėl pas mus?

Estetus klinikoje turime naujausius IPL AFT aparatus, kurie beveik be skausmo šalina plauko svogūnėlį jo augimo stadijoje. Tokiu būdu turime galimybę kiekviena procedūra sumažinti plaukelių kiekį, kol jie visiškai pašalinami. IPL AFT aparatai galingi, generuojantys įvairių bangų energiją įrengimai. Kosmetologinės lempos ir kiti plaukų šalinimo prietaisai kosmetologiniuose kabinetuose ar namų salygomis yra mažiausiai penkis kartus silpnesni, todėl neįmanoma visiškai pašalinti plaukų pageidaujamoje vietoje- jų išskiriama energija yra tiesiog labai silpna ir nepasiekia plauko svogūnėlio.

Mūsų klinikoje naudojami IPL AFT aparatai yra su integruota galinga šaldymo sistema kuri stipriai šaldo procedūros vietą, tokiu būdu plaukų šalinimas tampa visiškai neskausmingas.

Šis būdas yra malonus lyginant su depiliacija, plaukų šalinimu lazeriu, elektrolize.

Taip patogu ir efektyvu atsisakyti nepageidaujamų plaukelių .

Kaip šalinami plaukai IPŠ?

IPŠ generuoja intensyvios, koncentruotos, tam tikro  ilgio šviesos bangų pluoštą, kuris jo rankena  nukreipiamas į procedūros vietą.  Plaukų pigmentas sugeria IPŠ skleidžiamą energiją, išsiskirdamas labai didelę šiluminę energiją. Ši energija visiškai sunaikina plauko folikulą (svogūnėlį), taigi, plaukai nebeauga.

Kur galima plaukus šalinti?

Šiuo metodu galima plaukus šalinti bet kurioje kūno vietoje. Mūsų specialistės Jums parinks individualią programą, procedūrų grafiką. Daugiausiai moterims plaukų šalinimas IPŠ atliekamas smakro, viršutinės lūpos, blauzdų ir bikini srityse, o vyrams – nugaros, krūtinės, rankų, sprando srityse.

Kodėl plaukus reikia šalinti?

Tiek moterys, tiek vyrai dažnai turi problemų su sudirgusia oda po skutimosi peiliukais. Odą beria, plaukeliai įauga ir supūliuoja. Pašalinus plaukus su IPŠ berimo ir įaugimo tikimybės nelieka, oda tampa glotnesnė ir standesnė.

Kas rekomenduojama po plaukų šalinimo procedūros IPŠ?

1-3 dienas vengti saulės ar soliariumo;

Nedirginti odos jokia kosmetika bent 1 parą;

Vengti karšto vandens procedūrų, masažo, pirties  bent 3 paras;

Nešveisti, nekasyti ar kitaip netraumuoti odos.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Procedūrų skaičius priklauso nuo individualių faktorių: plaukuotumo (plaukų kiekio), organizmo sugebėjimo absorbuoti šviesą ir šalinti plauko svogūnėlį, plaukų augimo ciklo. Taip pat plaukų augimą įtakoja tam tikri vaistai, hormonai, gymis ir pan. Dažniausiai atliekama 4-8 procedūros. Mūsų klinikos specialistės konsultuos dėl procedūrų skaičiaus ir IPŠ poveikio Jus apžiūrėję.

Plaukų šalinimas IPŠ neatliekamas, kai:

Vartojami fotosensibilizuojančių savybių tirintys medikamentai;
Sergama epilepsija;
Oda procedūros vietoje paraudusi, sužeista ir kitaip sudirgusi;
Jei organizmas turi polinkį sudaryti keloidinius randus.
Mūsų specialistės tai aptars su Jumis konsultacijos metu.

Ar yra pašalinių efektų šalinant plaukus IPŠ?

Iškart po procedūros oda gali būti paraudusi keletą valandų. Jei oda stipriai įdegusi, gali pakisti pigmentacija, kuri išsilygina per 2-3 mėnesius. Ypatingai retai gali atsirasti pūslelių, jos sugyja per 3-8 dienas.