PRP Sąnariams

PRP  intrasąnarinė injekcija, esant sąnario susirgimui

prp-injekcijos-sanariamsMinkštųjų audinių gydyme, sergant lėtiniu epikondilitu, sausgyslių mikrotraumoms, pažeidus Achilo sausgyslę, net esant kaulo lūžiams derinamas konservatyvusis ar chirurginis gydymas kartu su PRP duoda puikius rezultatus.. Naudojant trombocitais praturtintą plazmą – mažėja uždegimas, gerėja gijimas, nesusiformuoja arba susiformuoja mažesnis randas. Gydant raumenų traumas nereikia pamiršti, kad gijimas turi tris stadijas: uždegimo, proliferacijos ir remodeliacijos. Visas šias stadijas reguliuoja augimo faktoriai. Panaudojus augimo veiksnius, ne tik sumažinamas uždegimas, greitinama raumens regeneracija, bet ir šiek tiek padidinama raumenų jėga. Šis gydymo metodas aktyviai naudojamas sportinėms traumoms gydyti.

Kas yra PRP?

PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą. Plazmoje trombocitų koncentracija daug kart didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis apdorojamas specialiame PRP aparate, kuris trombocitų koncentraciją padidina 6-8 kartus. .  Kraujas, paimtas iš paciento venos, patalpinamas specialiame konteineryje ir 5 -10 minučių centrifūguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių.  Tuomet gautas kraujo kūnelių koncentratas, itin plona adata, suleidziamas į problemines odos vietas.

Ar gydymas skausmingas?

Prieš atliekant PRP injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu, o pačios adatos yra labai plonos, todėl skaudėti neturėtų, tačiau skausmo pojūtis  yra ypač individualus ir labai jautrūs žmonės gali jausti nedidelį diskomfortą. Tuomet gydytojas rekomenduos priemones, palengvinsiančias simptomus.

Kiek užtrunka PRP procedūra?

PRP procedūra nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos užtrunka 30-60 minučių.

Medicininio preparato, Syaloset hialurono rūgšties injekcijos. Kas tai yra?

Ši procedūra ilgam laikui išvaduoja nuo kelio, klubo, peties skausmų. Atliekama ji paprastai ir greitai, o po procedūros pacientas iš karto gali grįžti prie įprasto gyvenimo būdo. Gerėjimo požymiai pasireiškia jau po kelių savaičių ir išlieka nuo šešių mėnesių iki metų. Ši procedūra gali padėti atidėti ar net išvengti kelio ar klubo sąnario endoprotezavimo operacijos. Paprastai ją reikia kartoti kartą per metus.

Sąnarių skausmas ir judėjimo funkcijos sutrikimas yra viena dažniausiai pasitaikančių sportininkų bei vidutinio ar vyresnio amžiaus žmonių Sveikatos sutrikimo formų. Jis atsiranda dėl sąnario kremzlės degeneracijos, kuri pasireiškia sąnariniais skausmais, judesių apribojimu. Susirgus artroze kyla dvi problemos – vis labiau susidėvi sąnario kremzlė, nes ji trinasi į kaulą ir išsivysto skausmingas uždegimas, kuris dar labiau paspartina kremzlės susidėvėjimą. Atsiranda uždaras ratas, kurį nutraukti gali chirurginės operacijos arba hialurono rūgšties injekcijos.

Apie preparatą Syaloset

Mūsų klinikoje naudojama “Syaloset” hialurono rūgštis yra naujos kartos, išgryninta, neturinti gyvulinės kilmės baltymų ir nesukelianti alerginių reakcijų. Leidžiama tiesiai į osteoartrito paveiktus sąnarius atstato sąnario sinovijos skysčio klampumą, pagerina sąnario funkcijas, sumažina trintį, skausmą bei uždegiminį procesą. “Syaloset” pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija: 64mg / 4 ml, kuri suteikia ilgalaikį poveikį.

PRP  intrasąnarinė injekcija


PRP intrasąnarinė injekcija, esant sąnario susirgimui  € 170


Hialurono rūgšties injekcija, skirta sąnariams “SYALOSET” nuo € 180


 

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI