Raukšlių korekcija botulinu

Botulino toksino injekcijos skirtos veido ir kaklo raukšlių šalinimui bei veido jauninimui. Botulino toksino injekcijomis taip pat gydomas per didelis prakaitavimas, migreniniai galvos skausmai.

Procedūra

Procedūra atliekama konsultacijos metu, plona adata į reikiamą vietą suleidžiant botulino toksino, kuris atpalaiduoja mimikos raumenis bei išlygina raukšles. Preparatas taip pat efektyviai užblokuoja prakaito liaukų veiklą ir sumažina prakaitavimą. Paciento prašoma atlikti įvairias mimikas, kad būtų tiksliai nustatyti leidimo taškai. Prieš leidžiant vaistą į pasirinktą vietą, oda gali būti nuskausminama specialiu kremu. Botulino toksino poveikis pasireiškia per kelias dienas ar savaitę.
Dažniausiai šalinamos kaktos, tarpuakio, kaklo raukšlės, raukšlės apie akis bei nosies – viršutinės lūpos raukšlės.
Gydant per didelį prakaitavimą, botulino toksino leidžiama į pažastis, delnus ar pėdas.

Rezultatas

Įprastai pacientai po kelių valandų po procedūros gali užsiimti sau įprasta fizine veikla ar grįžti į darbą. Kartais, kai paaiškėja, kad vaisto suleista per mažai, prireikia procedūrą pakartoti po savaitės ar dviejų.

Botulino toksino injekcijų poveikis yra laikinas ir trunka nuo 3 iki 12 mėnesių. Kartojant procedūras poveikis turėtų trukti vis ilgiau ir ilgiau, tačiau, nusprendus nebetaikyti šios procedūros, raumenų veikla visiškai atsistato.

Nepageidaujamas poveikis

Kaip ir kiekviena intervencija, botulino toksino injekcijos gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai nedidelės mėlynės leidimo vietoje, laikinas vokų užkritimas, galvos skausmas, pykinimas. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su gydytoju konsultacijos metu.

Grožio injekcijų kainos


Botulino toksino injekcijos nuo € 80


Lūpų apimties didinimas nuo € 230


Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo nuo € 400 


Hialurono rūgšties injekcijos nuo € 180 


 

 

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI