Spuogų (akne) gydymas

45.00 

Lengvas laimėjimas prieš  vidutinio sunkumo spuogus be vaistų!
Kaina nuo 45.00 
Apie produktą

Lengvas laimėjimas prieš  vidutinio sunkumo spuogus be vaistų!

-
+

Lengvas laimėjimas prieš  vidutinio sunkumo spuogus be vaistų!

Aknė gydymas LED šviesos terapija

acne-vulgaris-spuogaiLengvas laimėjimas prieš  vidutinio sunkumo spuogus be vaistų!

Mėlyna šviesa spuogų gydymui  yra greitesnis sprendimas išnaikinti  akne spuogus nei geriami ar tepami medikamentai. Naudojant šviesą naikinamos akne ir paprastųjų  spuogų bakterijos , rezultatai yra akivaizdūs jau po kelių procedūrų. Tai labai saugus gydymas, kuris  gali kontroliuoti spuogus  ar išgydyti juos ilgam laikui.

WAVELIGHT Elite Deluxe

Kaip mėlyna  šviesa veikia akne?

Kai oda yra veikiama didelio intensyvumo ultravioletinės šviesos ,skatinama deguonies molekulių viduje riebalinių liaukų gamyba , sunaikinamos bakterijos ( vadinamos P.Acnes ) ir padeda odos gijimui. Kai  bakterijos žūsta, spuogai išsivalo ir oda pradeda gyti.

Koks bus gydymas?

Gydymas yra gana paprastas ir užtrunka maždaug 15-30 minučių . Procedūra yra neinvazinė ir be skausmo . Kai procedūra baigiasi, pacientai gali grįžti į kasdienybę . Tipiniai procedūrų kursai pacientams, kurie atvyksta į
Estetus kliniką , yra du kartus per savaitę 4 savaites ar kas savaitę po vieną  procedūrą , 8 savaites.
Nėra jokio  šalutinio poveikio , jokio skausmo   ir jokio jautrumo šviesai, todėl jūs galite ateiti, atlikti procedūrą  ir tuoj pat grįžti į savo įprastą veiklą.

Kiek veiksminga  yra WAVELIGHT?

WAVELIGHT sistema efektyviai išgydo  vidutinio sunkumo   uždegiminius  spuogus per 4-8 savaites. Rezultatas   ypač įspūdingas , kai LED šviesos terapija naudojama su tradiciniais gydymo būdais , pavyzdžiui, priešuždegiminiais  kremais.

Estetus klinikoje gydytojos  gali rekomenduoti tam tikrų pilingų  procedūras kartu su fotodinaminės LED šviesos procedūra po  gydymo išvalyti odą nuo  negyvų ląstelių ir inkštirų.

Ką galima padaryti , jei turite sunkesnę akne  spuogų formą?

Sunkesnės formos akne spuogai  veiksmingai gydomi ALA PDT terapija . Šis gydymas yra stipresnis , derinant medikamentus ar kitas priemones  ir/arba šviesos šaltinius , pavyzdžiui, Wavelight ir / arba lazerio ar IPL procedūras , kurios padės  pašalinti nuo spuogų randus ir  paraudimas.

Rudos dėmės po spuogų ( hiperpigmentacija ) gali būti sumažinta naudojant cheminius pilingus, odos depigmentacijos produktus ir lazerio ar IPL procedūras.

Geriausią Jums tinkamą gydymą paskirs Estetus klinikos specialstė konsultacijos metu.

ALA – PDT aknė gydymas 3 procedūrų kursas

420.00 

LED aknė spuogų uždegimo mažinimas

45.00 

ALA – PDT aknė gydymas

160.00 

LED aknė spuogų gydymas 8 procedūrų kursas

299.00