„PAINT“ jauninimas Gentle Max Pro | CYNOSURE

Šią procedūrą rekomenduojame tiek moterims, tiek vyrams nuolat skubantiems ir neturintiems laiko laukti po procedūrinio gyjimo laikotarpio.

Kaina nuo 199 €

Procedūra

Šią procedūrą rekomenduojame tiek moterims, tiek vyrams nuolat skubantiems ir neturintiems laiko laukti po procedūrinio gyjimo laikotarpio.

Lazeriai Candela GentleMax Pro™ ir Elite+ CYNOSURE susideda iš  skirtingo ilgio bangų lazerių, stimuliuojančių odos atsinaujinimo procesus. Atliekant klinikinius tyrimus su šiais lazeriais, pastebėta, kad tai yra ilgalaikis ir efektyvus odos jauninimo būdas, suaktyvinantis kolageno baltymo gamybą, atsakingą už odos elastingumą ir stangrumą.

Rezultatas

Jauno žmogaus organizmas nuolat pats gamina kolageną, todėl oda atrodo sveika, švytinti ir stangri, tačiau, laikui bėgant, kolageno gamyba organizme mažėja ir dėl to pasimato pirmieji senatvės požymiai. Keičiant lazerio impulso trukmę yra veikiamos probleminės odos vietos. Lazeriai Candela GentleMax Pro™ ir Elite+ CYNOSURE turi stulbinamą efektą veido odos jauninimui, raukšlių mažinimui bei odos tekstūros gerinimui.

Procedūra yra neskausminga. Viso veido jauninimo procedūra atliekama vos per 30 minučių.

Efektas pastebimas jau iškarto po procedūros.

Jokio ilgo po procedūrinio gyjimo nėra. Veido oda po procedūros išlieka paraududusi iki 1 val.

„PAINT“ jauninimas, stangrinimas GentleMax Pro™ Veidas nuo Akcija

399 €

199 €

Jauninimas, stangrinimas Elite+ Cynosure (Tik Vilniuje). Veidas nuo

199 €