Termoliftingas

Thermage CPT – tai puikus nechirurginis pasirinkimas tiems pacientams, kurie nenori patirti chirurginių procedūrų ir ilgai trunkančių gijimo laikotarpių.

Kaina nuo 800 €

Termoliftingas – tai puikus nechirurginis pasirinkimas tiems pacientams, kurie nenori patirti chirurginių procedūrų ir ilgai trunkančių gijimo laikotarpių. shutterstock_63843724

Termoliftingas – tai  radijo bangų dažnio terapija, kuri gali padėti sutvarkyti senėjančios odos išvaizdą ir pojūtį daugelyje jūsų kūno sričių. Naujoji Termoliftingo (angl. Comfort Pulse Technology) apjungia vibraciją su vėsinančiomis bangomis, kad būtų pasiektas visiškai naujas pacientų komforto lygis ir, kad galėtumėte pamatyti tokius dramatiškus ir nuoseklius rezultatus, kokių tikrai norite.

Poveikis:

  • Akys (saugiai patempia viršutinius ir apatinius vokus, sumažina akių vokų užkritimą ir maišelius po akimis)
  • Naikina smulkias linijas ir raukšles
  • Stangrina odą
  • Nukarusi oda – išlygina ir sutvirtina suglebusią odą
  • Mažina pagurklį ir „kalakuto kaklą“
  • Atstato žandikaulio linijąthermagecpt-pries-po-2
  • Sutvirtina riebias sritis pilvo, papilvės ir šlaunų srityje
  • Sumažina riebalų kiekį viršutinėje rankų dalyje ir keliuose
  • Išlygina sustorėjusią, nelygią ir įdubusią odą

Viršutinių ir apatinių akių vokų, sritis aplink akis, raukšlių aplink akis korekcija nuo

800 €

Akių vokų pakėlimas, kaktos sritis nuo

950 €

Apatinės veido dalies trečdalis, veido ovalo kontūravimas

950 €

Akių vokų pakėlimas, sritis aplink akis, kakta, skruostai, veido ovalas, pagurklis

1300 €

Visas veidas, pagurklis

1970 €

Thermage CPT  – tai saugus, nechirurginis, vieno poliaus radijo bangų dažnio gydymas be jokio atotrūkio nuo įprastos veiklos. Thermage CPT sutraukia kolageną, išryškina odos kontūrus ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą.

Riebaliniam odos sluoksniui stimuliuoti naudojama radijo bangų dažnio energija. Kai tik „Thermage“ radijo bangų dažnis pasiekia riebalinį sluoksnį, radijo bangų pulsai šildo riebalus. Tai stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda odai tvirtėti iš vidaus. „Thermage“ – tai MVA (Maisto ir vaistų administracijos) patvirtinta procedūra, laikoma puikiu nechirurginiu pasirinkimu tiems pacientams, kurie nenori patirti chirurginių procedūrų ir ilgai trunkančio gijimo laikotarpio. (Ši procedūra chirurginės intervencijos neatstoja.)

Kai kurios sritys yra jautresnės nei kitos. Naujoji  Thermage CPT  (angl. Comfort Pulse Technology) apjungia vibraciją su vėsinančiomis bangomis, kad būtų pasiektas visiškai naujas pacientų komforto lygis. Diskomforto sumažinimui gali būti išrašomi geriamieji skausmą mažinantys vaistai.

Priklausomai nuo apdorojamų sričių dydžio,  Thermage CPT procedūra trunka nuo 30 minučių iki 2 valandų.

Nėra jokio pooperacinio laikotarpio. Pacientai ir toliau gali užsiimti įprasta veikla iš karto po  Thermage CPT procedūros.

Paveikta vieta kelias valandas po procedūros bus šiek tiek paraudusi.

Rezultatai skiriasi, priklausomai nuo asmens amžiaus ir odos būklės. Geriausi rezultatai yra pastebimi jau po kelių mėnesių nuo procedūros. Kadangi susilpnėjęs kolagenas yra pakeičiamas nauju, elastingesnio kolageno būklės pagerėjimas gali tęstis iki 6 mėnesių po procedūros.

„Thermage“ procedūra gali būti atliekama visiems odos tipams. Idealus pacientas yra tas asmuo, kurio oda yra minimaliai – vidutiniškai išglebusi, kuris nori patobulinti veido kontūrus ir tas, kuris nenori patirti galimos rizikos ar pooperacinio laikotarpio, susijusio su chirurgija.

„Thermage“ procedūrą galima naudoti visam veidui, įskaitant akių vokus ir kaklą.  Thermage  procedūrą galima taikyti tokioms kūno dalims, kaip pilvas, rankos ir šlaunys. Kai kuriais atvejais gydomas ir celiulitas.

Paprastai, norint pasiekti trokštamų rezultatų, užtenka vienos  Thermage  procedūros.

Thermage  gydymo rezultatai išsilaikys apie dvejus – penkerius metus. Paciento natūralus senėjimo procesas, pradinė odos būklė ir aplinkos veiksniai, tokie kaip buvimas saulėje ir rūkymas, prisideda prie kolageno irimo.

Retas atvejis, kad po procedūros pasireikštų koks nors šalutinis poveikis ar komplikacijos. Paprastai pacientas kelias valandas jaučia nedidelį paraudimą, oda atrodo įtempta. Kai kurios sritys gali atrodyti šiek tiek jautresnės kelias dienas po procedūros.

Pradėjus naudoti „Thermage“ procedūrą, kai kurie chirurgai pacientus gydydavo naudodami labai aukštus nustatymus, atlikdami vietinę nejautrą. Kadangi pacientai negalėdavo suteikti chirurgui grįžtamojo ryšio, būdavo naudojamas per didelis karštis ir dėl to būdavo sudeginama per daug riebalų, todėl pasireikšdavo atrofija. Pacientai jau nebėra gydomi naudojant nejautrą, o naujoji „Thermage“ technologija pasižymi reguliuojamais nustatymais, kurie atitinka paciento tolerancijos ribas. Nustatymai nėra tokie dideli, kad sudegintų riebalus. Žemesni nustatymai yra naudojami atliekant daugiau prisilietimų.

Taip. „Thermage“ gali sutvirtinti tas odos vietas, kurios vis tiek liko apdribusios po plastinės veido operacijos.

Taip. Rekomenduojame palaukti mažiausiai 6 mėnesius po „Thermage“ procedūros prieš atliekant veido plastinę operaciją, kad kolagenas turėtų pakankamai laiko atsistatyti.

Taip. Procedūros pagalba oda sutvirtėja, o akių vokų nukarimas yra sumažinamas.

Taip.