Mezoterapija be adatų su TOSKANI MesoJectGun aparatu 

100,00 140,00 

MesoJectGun aparatu atliekama mezoterapija veidui, kaklui, galvos odai ir netgi kūnui yra idealus sprendimas tais atvejais, kai oda yra itin jautri arba vengiama intervencinių procedūrų, kurioms reikalingi dūriai. Procedūra padeda spręsti įvairias odos problemas, puikiai tinka odos atjauninimui, skaistinimui, stangrinimui, plaukų slinkimo gydymui. Procedūra atliekama tik Vilniaus klinikoje.

Описание

MesoJectGun aparatu atliekama mezoterapija veidui, kaklui, galvos odai ir netgi kūnui yra idealus sprendimas tais atvejais, kai oda yra itin jautri arba vengiama intervencinių procedūrų, kurioms reikalingi dūriai.
Odos kokybę ir būklę gerinantys profesionalūs preparatai – TOSKANI formulės – įvedamos mikrokanalais, kurie odos paviršiuje trumpam ir be skausmo atveriami saugiais bangų impulsais. Taigi šios procedūros privalumas yra tas, jog efektyvi formulių skvarba į gilesnius odos sluoksnius pasiekiama bene švelniausiu ir komfortiškiausiu būdu, kokį gali suteikti aparatinė mezoterapija.
Prieš procedūrą su MesoJectGun oda paruošiama cheminiu šveitimu, o tuomet ant odos užtepama formulė, kurią iš TOSKANI mezoterapinių preparatų asortimento specialistas parenka pagal odos tipą ir korekcinius poreikius.
MesoJectGun aparatu preparatai suvedami dirbant tam tikromis kryptimis, todėl oda papildomai stimuliuojama, gerinama jos mikrocirkuliacija, o taip pat suteikiamas pakėlimo efektas, kurį galima pastebėti iškart po procedūros.
Mezoterapija su MesoJectGun gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė, tam tikroms probleminėms kūno dalims bei skalpui – nuo plaukų slinkimo. Optimaliems rezultatams rekomenduojamas procedūrų kursas, kurį specialistas pasiūlys po odos būklės įvertinimo.

Детали

Procedūra

Toskani MesoJect gun veidui, kaklui arba dekolte zonai, Toscani MesoJect gun kūno procedūros: anticeliulitinė, liekninamoji, stangrinamoji, Toscani MesoJect gun procedūra nuo plaukų slinkimo

Kaip atliekama procedūra

Kaip atliekama procedūra

Filorga Cryo procedūra pradedama švelniai nuvalant veidą ir atliekant legvą pilingą – taip paruošiama oda terapijai šalčiu. Veidas padengiamas specialiai pagal kliento poreikius parinktu serumu, kuris šalčio terapijos metu pamaitina odą ir skatina kolageno gamybą. Serumo sudėtis parenkama pagal individualius kliento poreikius: hialurono rūgštimi ir kolagenu praturintas HYDRA CRYO serumas sumažina raukšleles, LIGHT CRYO serumas aprūpina odą maitinančiomis medžiagomis, TIME CRYO lygina gilias raukšles, o suglebusiai odai atsatyti naudojamas LIFT CRYO serumas suteikia odai stangrumo. Šalčio terapijos metu paviršiniai kapiliarai yra veikiami staigių aukštos ir žemos temperatūros pasikeitimų – taip stimuliuojamas deguonies ir kitų odos gyvastingumui reikalingų medžiagų pernešimas į odos ląsteles. Vėliau atliekama LED terapija, kuriuos metu oda yra veikiama įvairių ilgių šviesos bangų. Mėlyna šviesa (470 nm ilgio) odą veikia antibakteriškai, koreguoja aknę. Žalia šviesa (528 nm ilgio) mažina pigmentinių dėmių intensyvumą. Geltona šviesa (590 nm ilgio) mažina uždegimą ir skatina gijimą. Raudona šviesa (625 nm ilgio) pasiekiai itin gilius odos sluoksnius, taip paskatindama kolageno gamybą ir odos regeneraciją.

Корзина для покупок
Mezoterapija be adatų su TOSKANI MesoJectGun aparatu 
100,00 140,00 Выберите параметры