SAULĖS PAŽEISTOS ODOS GYDYMAS

Daugelis žmonių kenčia nuo saulės pažeistos odos. Tai gali būti susiję su didesne rizika, nei daugelis įsivaizduoja. Saulės pažeistoje odoje gali išsivystyti vėžys be to, ji labai išryškina ir pagreitina senėjimo požymių atsiradimą.

Viena iš dabartinių gydymo galimybių, kurią siūlo Estetus, yra gydymas Frakciniu co2 lazeriu. Jeigu norite išgydyti saulės pažeistą odą, tai galėtų būti viena iš priimtinų pasirinkimo galimybių. Frakcinis co2 lazeris atkuria pažeistą odą, veikdamas tik nedidelę dalelę odos vienu metu.

Įprastinė alternatyva Frakcinio co2 lazerio gydymui yra cheminis pilingas, mėlynos šviesos terapija ar IPŠ.
Pagrindinė teorija, kuria grindžiamas saulės pažeistos odos gydymas Frakciniu co2 lazeriu yra tai, kad lazeris pasiekia tolimiausią odos epidermio sluoksnį ir pašalina tiek pažeistų ląstelių, kiek tik įmanoma. “Žaizdos” arba nauji plotai, likę po sugadintos odos pašalinimo, sukuria sąlygas ataugti naujai sveikai odai. Rezultatai rodo, kad Frakcinio co2 lazerio naudojimas skatina organizmo natūralų gijimo procesą. Dėka šio proceso stimuliuojama natūrali kolageno gamyba. Švelnus, ne abliacinis gydymas Frakciniu co2 lazeriu reikalauja daug trumpesnio gijimo proceso, nei kiti gydymo būdai. Dėl greito gijimo proceso ši procedūra populiarėja ir yra dažnai pasirenkama saulės pažeistai odai gydyti. Jeigu esate Kaune ir norite išgydyti saulės pažeistą odą, prašome, susisiekite su mūsų klinika ir sužinosite daugiau informacijos apie gydymą Frakciniu co2 lazeriu ir IPŠ.

Pacientai sako, kad šis saulės pažeistos odos gydymas jaučiamas kaip “perštėjimas”. Paprastai pacientai jaučia kažką panašaus į saulės nudegimą maždaug valandą po gydymo, o po to pradeda jaustis daug geriau. Jeigu oda patinsta, tai praeina po kelerių dienų. Pacientai pastebi, kad maždaug savaitę po procedūros oda būna rausvo atspalvio. Tai labai geras požymis, kad oda gyja taip, kaip ir turėtų gyti.

Viena iš geriausių pažeistos odos gydymo Frakcinio co2 lazeriu pusių yra tai, kad šią procedūrą galima atlikti gydytojo kabinete. Pacientai turi suprasti, kad po gydymo jų oda turės bronzinę išvaizdą, kuri truks nuo 3 iki 14 dienų, priklausomai nuo gydymo lygio. Odos lupimasis yra natūralus šalutinis gydymo reiškinys. Jūsų oda nusilups, o nauja oda ataugs. Paprastai lupimosi proceso metu skausmo nebūna. Nuostabias odos galimybes rodo faktas, kad nauja epidermio oda pradeda augti vos po 24 valandų po procedūros!

Jūsų kūnas atkurs gilesnius dermos audinius per kelias ateinančias savaites ar mėnesius. Pacientai turi suprasti, kad ši procedūra neduoda radikalių pokyčių tuojau pat.

Oda keisis pamažu, kol pilnai atsigaus po pradinio gydymo. Patinimas ir raudonumas yra įprastiniai gydymo šalutiniai reiškiniai. Saulės pažeistos odos gydymas Frakciniu co2 lazeriu yra puikus pasirinkimas.

Estetus personalas siūlo įvairių formų saulės pažeistos odos gydymą. Frakcinis co2 lazeris yra tik viena iš pasirinkimo galimybių. Jeigu susidomėjote, prašome susitikti su vienu iš mūsų gydytojų ir pasitarkite, ar tai galėtų būti vienas iš perspektyvių saulės pažeistos odos gydymo būdų Jūsų atveju