Gintarei Gurevičiūtei atlikta PRP procedūra

Paskutiniu metu Lietuvoje itin retai sutinkama Gintarė Gurevičiūtė švenčia savo 30-ąjį gimtadienį. Jauna moteris dieną pradėjo Estetus klinikoje. Čia jai buvo atlikta plaukų augimą skatinanti bei veido odą jauninanti PRP procedūra, kurią ypač mėgsta Holivudo žvaigždės.

Sveika gyvensena bei natūraliu grožiu garsėjanti moteris prisipažino, kad tai nėra pirmasis kartas, kai savo grožį patiki injekcijų meistrams. Prieš metus išbandžiusi taip vadinamą vampyrišką PRP procedūrą, atliekamą su iš venos paimtu krauju, Gintarė liko taip sužavėta rezultatais, kad tai kartoja periodiškai kas kelis mėnesius. „Gyvename XXI-ame amžiuje, kai mokslas bei technologijos pažengę taip toli, jog būtų kvaila tuo nepasinaudoti. Taip, aš už tai, kad vyrai bei moterys sutiktų oriai senatvę, bet jei yra galimybė natūraliais būdais tą senėjimą pristabdyti, kodėl nepasinaudoti“, – klausia moteris.

Paskutinius pusantrų metų Gintarė Amerikoje praleido beveik tiek pat laiko, kiek Lietuvoje. Kalifornijoje klesti dirbtinio grožio kultas, ten žmonės pamišę dėl sporto ir sveikos mitybos, o tokios procedūros kaip hialurono, botokso injekcijos ar PRP procedūros – eilinė kasdienybė. Paklausus, ar po šių saves patobulinimų galime tikėtis, kad moteris ryšis ir drąsesniems išvaizdos pokyčiams, natūralaus grožio ambasadore tituluojame mergina taria griežtą „NE“. „Viskam turi būti saikas. Mano suvokimu, tik natūralus grožis alsuoja geru taktu bei prabanga. Tvirtas kūnas, lygi oda, švytinčios akys ir sveiki plaukai yra viskas, ko reikia moteriai, norinčiai atrodyti gražiai. Joks rūbas, prabangi rankinė ar dirbtinė krūtinė to daugiau nesuteiks“, – sako Gintarė. Prakalbus apie dirbtinę krūtinę, Gintarė juokauja, kad jos Amerikoje nebemadingos. Dabar naujausia grožio tendencija – iškilūs sėdmenys, tačiau tokiais ją apdovanojo gamta.

 

Comments are closed.