ELOS TECHNOLOGIJA

elaseŠiandien unikali elōs technologija leidžia atjauninti, stangrinti rankų, kaklo, veido odą, saugiai ir be pašalinio poveikio pašalinti nepageidaujamus plaukelius įvairiose kūno vietose, naikinti įvairius kraujagyslių darinius, gydyti celiulitą, mažinti strijas ir atlikti daugelį kitų procedūrų.

Elos technologija, įvykdžiusi perversmą estetinėje medicinoje. Ji sujungia iki šiol atskirai taikytas šviesos (lazerio ar intensyvios pulsinės šviesos) ir dvipolio radijo dažnio energijas bei užtikrina maksimalią apsaugą nuo šalutinių reiškinių. Šiandien elōs technologija jau ir Estetus klinikoje Kaune, ši technologija tai ne tik lazerio ir radijo dažnio energija.

elōs atveju galioja taisyklė, kad vienas plius vienas yra trys, t.y lazerio ir radijo dažnio energijos veikia kartu, o jų poveikyje gaunamas geresnis rezultatas, nei naudojant minėtas energijas atskirai. Todėl elōs procedūros yra itin efektyvios.

 

 

 

Plaukų šalinimas Syneron MOTIF™
Naujausia Syneron Motif technologija sėkmingai šalina net ir šviesius plaukelius. Tai greita ir be skausmė plaukų šalinimo procedūra. Oficialus puslapis:

syneron_logo

 

 

Su elōs galima naudoti mažesnę šviesos energiją ir taip sumažinti šalutinių reiškinių riziką. Be to, įmanoma reguliuoti energijos kiekį pagal odos tipą, atsparumą ir poreikius. Taip nepažeidžiams viršutinis odos sluoksnis. Praktika rodo, kad pacientas jaučiasi daug komfortiškiau nei naudojant kitas technologijas.
Procedūros atliekamos bet kuriuo metų laiku
Su elos technologija išvengiama didžiausio nepatogumo – laiko apribojimo. Pavyzdžiui, stangrinti ar šviesinti veido ir plaštakų odą ar panaikinti pigmentines dėmes su elōs galima bet kuriuo metų laiku.

Tačiau jei moteris nori švytėti jau šį pavasarį, dabar pats laikas pradėti procedūrų kursą. Siekiant maksimalaus efekto, prireikia trijų – keturių procedūrų, tačiau dažniausiai jau po pirmosios išnyksta didžioji dalis pigmentinių dėmių ar sumažėja veido raudonis. Ir jokių odos pažeidimų, kurie gali likti jauninant odą kitais metodais. Po procedūros moteris gali drąsiai eiti į darbą ar vakarėlį, neribojamas kosmetikos naudojimas.

elōs technologija:

  • Efektyviai atjaunina veido odą; 
  • Panaikina pigmentines dėmes;
  • Lygina veido ir net plaštakų odos raukšleles;
  • Sėkmingai išgydo veido raudonį (rozacija)
  • Naujausia Syneron Motif technologija sėkmingai šalina net ir šviesius plaukelius;
  • Gydo akne tipo spuogus.
  • Unikali technologija leidžia atjauninti rankų, kaklo, veido odą,

http://syneron-candela.com/na/product/emax

MOTIF

http://syneron-candela.com/int/treatment/hair-removal

 

 

Comments are closed.