A. IVANAUSKUI-FARAI lazeriu buvo pašalinti išsiplėtę kapiliarai

Prie norinčių pagerinti savo veido būklę prisijungė ir žinomas dainininkas, grupės „Rondo“ lyderis, „Božolė“ choro generolas Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Tris dešimtis metų scenoje skaičiuojantis A. Ivanauskas – visada linksmas ir besišypsantis, tačiau sielos gelmėse išgyvena. „Mūsų, dainininkų, toks įtemptas darbo grafikas, kad nėra kada pailsėti. Scena nualina, o nuovargis metams bėgant ima matytis veide. Skaudu girdėti komentarus „koks jis pasenęs“, ir panašius“, –  iki šiol apie asmenines problemas nekalbėjęs dainininkas.

Žinomas vyras užsibrėžė tikslą – atjaunėti bent keleriais metais. „Vokai užkritę, kaktoje – raukšlės, nosis kaip girtuoklio raudona, o kur dar gendantys dantys… Pagaliau atėjo laikas kažką daryti, norisi pokyčių“, – savikritiškai kalba A. Ivanauskas. Jo problemų ėmėsis specialistai : plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis, lazerinės dermatologijos kllinika ESTETUS, odontologijos klinika NEODENTA ir oftalmologas Algimantas Gutauskas.

„Džiugu, kad Aleksandras ryžosi drąsiai ir atvirai kalbėti apie išvaizdos bėdas, tai šou pasaulyje – nedažnas atvejis. Galbūt jo pavyzdys paskatins ir kitus vyrus kreiptis pagalbos. „Aleksandro, kaip ir daugelio vyrų, problema – išsiplėtę kapiliarai veido srityje. Moderniais lazeriais mes juos pašalinsime, taip pat pasirūpinsime, kad jo oda atsigautų, taptų kur kas glotnesnė nei yra dabar“.

„Ilgai svarsčiau, ar dalyvauti ir prieš visą Lietuvą apnuoginti savo skaudulius. Įkalbėjo dukra. Ir išties – kodėl ne? Norisi laiko ratą šiek tiek pasukti atgal“, – sako ne vienai procedūrai stebint televizijos kameroms pasiryžęs Aleksandras.

Aleksandrui Ivanauskui Estetus klinikoje buvo pašalinti išsiplėtę veido kapiliarai.