Estetus Klinikos procedūros pristatomos parodoje „MOTERS PASAULIS 2015”

Visada norime būti šalia mūsų klienčių bei klientų bei dalintis su Jumis tuo, ką turime geriausio.

Lapkričio 12-15 dienomis dalyvaujame parodoje „MOTERS PASAULIS 2015”, Žalgirio arenoje, Kaune, kur ne tik bendrausime su lankytojais, bet ir lapkričio 14 d. (šeštadienį) – suteiksime išskirtinę progą NEMOKAMAI pasikonsultuoti su mūsų gydytojomis – dermatologėmis.

Jeigu norite sužinoti, kaip išspręsti Jūsų odos problemas, tokias kaip spuogai, veido raudonis ir kapiliarai, randai, raukšlės ir kita, aplankykite mūsų stendą parodos metu, o mūsų gydytojos-dermatologės patars, kaip minėtas problemas išspręsti.

Iki susitikimo parodoje „MOTERS PASAULIS 2015”!

Estetus klinikos kolektyvas

Daugiau apie parodą „MOTERS PASAULIS 2015”

Per keturias parodos dienas daugiau nei 10 skirtingų tematikų prekes ir paslaugas pristatys rekordinis parodos dalyvių skaičius – 350. Kasmet auganti paroda šiemet šurmuliuos net trijuose „Žalgirio“ arenos aukštuose. Planuojama, kad parodą aplankys per 30 tūkst. lankytojų ir ji bus didžiausia per visą savo gyvavimo laikotarpį.

Šiemet lapkričio 12-15 d. mados, stiliaus ir grožio paroda vyks jau 13-ąjį kartą ir šurmuliuos net trijuose „Žalgirio“ arenos aukštuose. Parodoje pristatomos įmonių naujienos ir akcijos, kiekvieną dieną vykstantys skirtingi renginiai ir seminarai pritraukia lankytojus iš visos Lietuvos. Planuojama, kad šiemet per keturias parodos dienas joje apsilankys ne mažiau nei 35 tūkst. lankytojų ir ji bus didžiausia per visą savo laikotarpį.

Comments are closed.