„Grožio procedūros – tai padėjimas sau, kad jaustumeisi gerai“

Paskelbta: 2021-04-09

Violeta Trečiokaitė – Mičiulienė.

Aš nemažai turiu draugių, kurioms grožio procedūros yra kaip vandens išgėrimas – būtinos tam, kad būtų gyvos. O aš niekada neforsuoju dėl nieko. Vadovaujuosi ne emocija, o protu. Logiškai aš suprantu, kad niekada nebūsiu panaši į Angelina Jolie. Aš noriu būti savimi!! Aš noriu išlaikyti savastį, savo natūralius veido bruožus.

Bet! … Juk jei sportuoji, tai dar nereiškia, kad tu būsi stiprus. Viską reikia daryti su protu ir periodiškai. Taip pat, manau, ir su grožio procedūromis, reikia saikingai, reguliariai rūpintis savo oda ir rezultatas tikrai bus.

Jei būčiau namų šeimininkė galbūt pas grožio specialistus eičiau dar rečiau, bet dabar aš esu scenos žmogus. Scenos žmogus turi atsakomybę prieš savo žiūrovą. Žiūrovai turi matyti estetiškai gražų, tvarkingą ir skaniai atrodantį žmogų, nes scena turi kitokias žaidimo taisykles.

Mano draugystė su „Estetus klinika“ užsimezgė seniai, vieno TV projekto metu. Jau tada supratau, kad patekau į pačias geriausias rankas. Aš esu konservatyvi, todėl nemėgstu eksperimentuoti, o veidas man ypatingai svarbus. Todėl galėčiau ant savo rankų pirštų suskaičiuoti, ką prie jo prileisčiau.
Labai noriu, kad visi mano bandymai, susiję su grožio procedūromis, atitiktų proto ribas ir kad aš galėčiau sau atrodyti natūraliai graži. „Estetus klinika“ pasirinkimas buvo labai apgalvotas ir atsargus – daug perskaitytų rekomendacijų, informacijos apie gydytojus, procedūras.

Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Pradedant nuo kokybės, bendravimo ir baigiant rezultatu. Man yra labai svarbūs patikrinti dalykai.

Na, o atsakydama moterims į klausimą, kas ta mano išrinktoji procedūra – tai HIFU – nechirurginis veido odos patempimas ultragarsu, kuris patempia odą, ją sustangrina, neleidžia skruostams, pasmakrei kristi žemyn ir rezultatas gerėja dar ilgą laiką po procedūros. Labai svarbu, jog iš karto po procedūros, jei reiktų, galiu lipti į sceną. Nereikia ilgai gyti.Būkime savimi, būkime pačios sau gražios, o svarbiausia jauskimės gerai!
Su meile
Violeta Trečiokaitė Mičiulienė