„Vyno dėmė“. Gydymas

„Estetus klinika“ gydytoja dermatologė KAROLINA LIUBINIENĖ atkreipia dėmesį į „vyno dėmės“ (*port – wine stain) problemą ir rekomenduoja gydymo būdą.

Vyno dėmė (*port – wine stain) – tai kraujagyslinis darinys, pasireiškiantis maždaug 0.3% naujagimių. Aiškių ribų, didelė, rožinės ar tamsiai raudonos (violetinės) spalvos dėmė. Ji atsiranda dėl genetinių priežasčių pakitus kraujagyslėms ir nepriklauso nuo gimdymo ar mamos elgesio nėštumo metu.

Iš pradžių vyno dėmė yra lygi su odos paviršiumi, bet ilgainiui gali iškilti. Dažniausiai vyno dėmė atsiranda veido srityje, nors gali pasireikšti bet kurioje kūno vietoje. Būdinga, kad atsiranda tik vienoje kūno pusėje. Šis kraujagyslinis darinys savaime neišnyksta, su laiku gali patamsėti ir netgi pagilėti. Jei pasireiškia veido ar kaklo srityse, sukelia socialinį bei psichologinį diskomfortą.

Pirmo pasirinkimo gydymas vyno dėmei šalinti yra pulsinis dažų lazeris. „Estetus klinikoje“  gydymas  atliekamas pažangiu Candela VBeam Perfecta  lazeriu – naujos kartos, saugus, efektyvus, vertinamas visame pasaulyje. Auksinis standartas!

Atlikus lazerinių procedūrų kursą, vyno dėmė žymiai pašviesėja.

Jau greitu metu ir su Jumis galėsime pasidalinti gydymo rezultatais.