, ,

Cryo terapija

120,00 

Cryo tai procedūra, suteikianti momentinį poveikį – oda tampa švytinti ir stangri. Procedūros metu naudojamas CRYOLED aparatas, šalčio ir šviesos terapija kompleksiškai sprendžiantis odos problemas. Procedūra suteikia akivaizdų poveikį iš karto, tad Filorga Cryo puikiai tiks norintiems greitai pagerinti odos išvaizdą ar pasiruošti svarbiai šventei. Procedūra atliekama tik Vilniaus klinikoje.

Description

Kada yra taikoma Cryo?

Cryo terapija efektyviai mažina patinimus bei nuovargio žymes. Ši procedūra taip pat taikoma esant odos paviršiaus nelygumams, raukšlelėms, pigmentuotai ir tonusą praradusiai odai.

Kokie yra šios procedūros privalumai?

Procedūra nėra skausminga, tad yra puiki alternatyva adatinių terapijų nemėgstantiems klientams. Terapijos metu nepatiriama jokių nemalonių pojūčių – tai itin atpalaiduojanti procedūra.

Cryo terapijos metu naudojami du antgaliai – šalčio ir šviesos. Kiekvienam klientui individualiai pritaikoma jų kombinacija optimaliam rezultatui pasiekt.

Šaltis itin greitai sumažina odos patinimą, skatina kolageno ir elastino gamybą, o LED įvairių bangų šviesa skaistina odą.

Iš karto po procedūros stebima akivaizdžiai pagerėjusi odos būklė, sumažėjęs raukšlelių gylis.

Procedūrą galima atlikti nėščioms bei maitinančioms moterims.

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Nors Cryo yra itin veiksminga procedūra, tačiau tam tikrais atvejais jos taikyti negalima. Kontraindikacijomis laikomi: peršalimas, karščiavimas, infekcinės odos ligos, dermatitas, onkologiniai susirgimai, alergija šalčiui.

Additional information

Type

General

Kaip atliekama procedūra

Kaip atliekama procedūra

Filorga Cryo procedūra pradedama švelniai nuvalant veidą ir atliekant legvą pilingą – taip paruošiama oda terapijai šalčiu. Veidas padengiamas specialiai pagal kliento poreikius parinktu serumu, kuris šalčio terapijos metu pamaitina odą ir skatina kolageno gamybą. Serumo sudėtis parenkama pagal individualius kliento poreikius: hialurono rūgštimi ir kolagenu praturintas HYDRA CRYO serumas sumažina raukšleles, LIGHT CRYO serumas aprūpina odą maitinančiomis medžiagomis, TIME CRYO lygina gilias raukšles, o suglebusiai odai atsatyti naudojamas LIFT CRYO serumas suteikia odai stangrumo. Šalčio terapijos metu paviršiniai kapiliarai yra veikiami staigių aukštos ir žemos temperatūros pasikeitimų – taip stimuliuojamas deguonies ir kitų odos gyvastingumui reikalingų medžiagų pernešimas į odos ląsteles. Vėliau atliekama LED terapija, kuriuos metu oda yra veikiama įvairių ilgių šviesos bangų. Mėlyna šviesa (470 nm ilgio) odą veikia antibakteriškai, koreguoja aknę. Žalia šviesa (528 nm ilgio) mažina pigmentinių dėmių intensyvumą. Geltona šviesa (590 nm ilgio) mažina uždegimą ir skatina gijimą. Raudona šviesa (625 nm ilgio) pasiekiai itin gilius odos sluoksnius, taip paskatindama kolageno gamybą ir odos regeneraciją.

Shopping Cart
Cryo terapija
120,00