-35%
,

Kapiliarų šalinimas lazeriu

80,00 230,00 

Lazerių pagalba mes galime nepakenkdami odai (aplinkiniams audiniams) pašalinti kapiliarus, teleangiektaziją, rosacea bei kitus įvairius kraujagyslinius darinius. Procedūros kaina tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos būklę.

Description

Kapiliarai, Teleangiektazija, Rosacea (rozacija)

Mūsų kūnas turi tūkstančius kapiliarų. Kapiliarai yra trapūs ir neatlaikius kraujagyslių sienelėms plyšta, tuomet jie tampa matomi Jūsų veide. Kai šie  kapiliarai išsiplečia didesniais plotais vienas šalia kito  yra vadinami rosacea (rozacija). Jų atsiradimo veiksniai: senėjimas, per daug saulės, rūkymas bei buvimas prirūkytose patalpose, piktnaudžiavimas alkoholiu, temperatūrų skirtumai, taip pat genetinis paveldimumas.
 “Estetus klinikoje” mes galime tai ištaisyti ir kraujagyslių šalinimo lazeriu pašalinti kapiliarus, teleangiektaziją, rosacea (rozacija) bei kitus kraujagyslinius darinius susidariusius Jūsų veide.

Lazerio poveikis kraujagyslėms

Lazerių pagalba mes galime nepakenkdami odai (aplinkiniams audiniams) pašalinti kapiliarus, teleangiektaziją, rosacea bei kitus įvairius kraujagyslinius darinius. Gydymas DioLite XP, Elite+ Cynosure, Candela Vbeam Perfecta bei Candela GentleMax lazeriais idealiai  pritaikytas  viso kūno sritims.
 Specialiai tam sukurta lazerio šviesa įsiskverbia į odą ir pasiekia kraujo oksihemoglobiną. Tai kaitina kraujagyslinius darinius ir juos sunaikina. DioLite lazeris dirba labai plonyčiu kaip pieštukas antgaliu, todėl lazerio šviesa nutaikoma tik į kapiliarus bei kitus kraujagyslinius darinius, nepažeidžiant aplinkinių audinių, kurie lieka nepakitę.

Lūkesčiai

Rezultatai matomi iš karto. Nors ir ne visi kapiliarai išnyksta po pirmos procedūros, tačiau nepašalinti kapiliarai būna ženkliai sumažinti.  Tokiu atveju kaip rosacea (rozacija)  visiškam pašalinimui gali prireikti ir kelių procedūrų.
 Gydymo efektas laikysis ne vienerius metus. Bėgant metams, ypač senėjimo stadijoje,  dėl  saulės ir UV spindulių poveikio, naujų išsiplėtusių kapiliarų atsiradimas yra beveik neišvengiamas. Todėl, rekomenduojame, pasireiškus naujiems kraujagyslių dariniams,  dar kartą atlikti kapiliarų šalinimą lazeriu ir užkirsti kelią tolimesniam jų plitimui.

Additional information

Procedūra

Kojų, rankų sritys bei kitos kūno vietos, Nosis ir visi skruostai, Skruostai (visi), Nosies srityje, Visas veidas

Shopping Cart
Kapiliarų šalinimas lazeriu
80,00 230,00 Select options