, ,

Injekcijos odos kokybės gerinimui

270,00 350,00 

Procedūra, kuri pagerina odos kokybę, drėkina, užmaitina odą, atkuria veido kontūrus, veido bruožų išraiškingumą. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Описание

Injekcijos odos kokybės gerinimui

BIONUTRILIFT

Procedūra, kuri pagerina odos kokybę, drėkina, užmaitina odą, atkuria veido kontūrus, veido bruožų išraiškingumą.

Kokie preparatai naudojami procedūrai?

Procedūrai atlikti naudojami du Laboratoires FILORGA preparatai – ART FILLER audinių užpildas ir NCTF 135HA mezoterapijos kokteilis.

ART FILLER sumažina paviršiaus raukšlių gylį.

NCTF 135HA praturtina odą jai būtinais elementais – amino rūgštimis, vitaminais, nukleorūgščių bazėmis, kofermentais, mineralais, antioksidantais ir hialurono rūgštimi.

Šie komponentai skatina  odos struktūrą atstatančių baltymų – kolageno ir elastino – sintezę.

Kaip atliekama procedūra?
Procedūros metu kiekvienoje veido pusėje padaroma  po vieną arba dvi adatos dydžio mikro skylutes. Pirmasis dūris atliekamas aukščiausiame skruostikaulio taške ir į tą vietą yra įvedama kaniulė – tai plona ir ilga adata, kuri itin plastiškai slankioja poodyje ir sumažina kraujosruvų susidarymo tikimybę.

Įvedus kaniulę, gydytojas injekuoja ART FILLER hialurono rūgšties užpildą, sukurdamas iš vieno taško išeinantį vėduoklės formos tinklą. Naudojant tą patį durio tašką, į tarpus tarp hialurono rūgšties užpildo yra injekuojamas odos kokybę gerinantis mezoterapijos kokteilis NCTF135HA su 53 veikliosiomis medžiagomis ir hialurono rūgštimi.

Jei reikalinga stipresnė korekcija, tokiu pačiu principu padaromas antrasis dūris ir apatinio žandikaulio kampo srityje.

Kiek laiko trunka procedūra ir koks yra poprocedūrinis laikotarpis?

Procedūra atliekama greitai – per maždaug 20 minučių. Oda pažeidžiama minimaliai, kraujosruvų tikimybė  maža.

„Juvederm Volite“ naujos kartos injekcijos odai

“Juvéderm® VOLITE” – tai odos užpildas, naudojamas odos kokybei, hidratacijai, tonusui ir elastingumui atstatyti. Užtenka vienos procedūros tam, kad matomas rezultatas išsilaikytų iki 6-9 mėn. Tai patvirtina atlikti klinikiniai tyrimai. Svarbu paminėti tai, kad su šiuo preparatu mikroinjekcijos atliekamos į gilesnį odos sluoksnį (lyginant su biorevitalizacija), dėl to po procedūros nelieka papulių. O preparate esantis lidokainas sumažina galimo skausmo pojūtį.

PRP terapija veido odai

PRP Plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, kuri be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjauninana odą. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą. Plazmoje trombocitų koncentracija daug kart didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

Детали

Procedūra

BIONUTRILIFT injekcijos, „Juvederm Volite“ naujos kartos injekcijos odai

Корзина для покупок
Injekcijos odos kokybės gerinimui
270,00 350,00 Выберите параметры