Injekcijos plaukams su Dr. CYJ užpildu

230,00 

Dr. Cyj Hair Filler – pirmasis pasaulyje plaukų užpildas su hialurono rūgštimi ir naujos kartos peptidais – unikalus 7 specializuotų aktyviųjų peptidų kompleksas. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų plaukų būklę.

Описание

Dr. Cyj Hair Filler – pirmasis pasaulyje plaukų užpildas su hialurono rūgštimi ir naujos kartos peptidais – unikalus 7 specializuotų aktyviųjų peptidų kompleksas.

Dr. Cyj Hair Filler plaukų užpildas aktyvina galvos odos kraujotaką, intensyviai drėkina plauko folikulą, skatina plaukų augimą, didina jų apimtį, aprūpina maitinimu plaukų šaknis, stimuliuoja naujo kalogeno gamybą, apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, kenksmingų išorės veiksnių, EFEKTYVIAI STABDO IR GYDO PLAUKŲ SLINKIMĄ.

Dr. Cyj Hair Filler užpildas skirtas ir vyrams, ir moterims. Procedūros metu užpildas injekcijomis suleidžiamas į galvos odą.

Peptidai esantys preparate:

▫️Deca peptide 18
▫️0,7% retikulinė hialurono rūgštis▫️Oligo peptide 54
▫️Deca peptide 10
▫️Octa peptide 2
▫️Octa peptide 11
▫️Oligo peptide 7

Kiek užtrunks gydymas?

Individualios konsultacijos metu “Estetus klinikos” gydytojai įvertins Jūsų būklę ir pasiūlys geriausią sprendimą Jums. Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą.

Nuotraukose matomas Dr. Cyj Hair Filler rezultatas po dviejų procedūrų.

PRP plazmoliftingo terapija

PRP Plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, kuri be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat plaukų slinkimui gydyti.
PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles. Tai saugi, efektyvi ir natūrali procedūrą, gydant plaukų plaukų slinkimą. Ši gydymo metodika sukurta prieš 50 metų, o jos efektyvumą įrodo ne viena dešimtis atliktų klinikinių tyrimų.
Procedūros metu yra paimamas paciento kraujas, kuris yra centrifūguojamas, tokiu būdu atskirta trombocitais praturtinta plazma mikroinjekcijomis suleidžiama į probleminę zoną. Trombocitai išskiria daugiau nei 20 skirtingų augimo fatorių ir skatina audinių regeneracinius procesus, aktyvina plaukų augimą, didina jų tankį ir storį.

Gydymo kursas yra 3-4 procedūros, atliekant 1 procedūrą per mėnesį.

Mezoterapijos kokteiliai

Mezoterapijos kokteiliai savo sudėtyje turintys laisvos hialiurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, koenzimų, nukleorūgščių ir mineralų, mikroinjekcijomis įvesti į skalpo odą gali padėti prislopinti skalpo senėjimo procesus, pagerinti plaukų augimą ir jų kokybę. Gydymo kursas 5 procedūros, atliekant po 1 procedūrą kas 2-4 savaites.
Svarbu! Pastebėjus neįprastai didelį plaukų slinkimą ar retėjimą rekomenduojame kreiptis į gydytoją dermatovenerologą, kuris įvertinęs būklę ir nustatęs diagnozę paskirs tinkamiausią gydymo metodą.

Детали

Procedūra

PRP terapija plaukams, Dr. Cyj Hair Filler

Корзина для покупок
Injekcijos plaukams su Dr. CYJ užpildu
230,00