Specialūs pasiūlymai

 • Veido odą stangrinanti ir atjauninanti procedūra Juvederm Volite

  Juvéderm Volite“ 2ml
  399€ 700€
  Tai unikali procedūra veido odos jaunystei išsaugoti, kuri atliekama su hialurono rūgšties preparatu. Šios procedūros dėka oda tampa stangresnė, putlesnė, skaistesnė ir elastingesnė.
 • Biorevitalizacija su Belotero Revive preparatu

  1 ml injekcijos
  149€ 230€
  BELOTERO® REVIVE - tai naujos kartos injekcinis hialurono rūgšties ir glicerolio preparatas, skirtas odos kokybės gerinimui ir atjauninimui. Ši unikali procedūra prisotins odą drėgme, atkurs natūralų švytėjimą, suteiks elastingumo ir stangrumo, taip pat užpildys smulkias paviršines raukšleles, atkurs sveiką odos tekstūrą ir išvaizdą. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • Lazerinis veido odos atjauninimas - šveitimas su anglimi (Carbon Laser Peel)

  149€ 250€
  Lazerinis veido odos atjauninimas-šveitimas anglimi (CARBON LASER PEEL) yra greita ir neskausminga procedūra, po kurios oda iš karto tiesiog švyti! Procedūra padeda gydyti spuogus, mažinti randelius ir išsiplėtusias poras, ji pašalina susikaupusius nešvarumus, skaistina bei šviesina veido odą ir pagerina jos išvaizdą. Ypatingai rekomenduojama mišriai ir riebiai odai, kadangi padeda mažinti odos riebalavimąsi.
 • Kūno formavimo procedūra ZTONE

  1 procedūra
  60€ 120€
  4 procedūros
  198€ 396€
  8 procedūros
  299€ 599€
  1 sesija (2 procedūros 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)
  100€ 199€
  8 sesijos (po dvi procedūras vieno apsilankymo metu)AKCIJA ZTONE kartu su ZWAVE
  499€ 999€
  Norite paryškinti presą ir sėdmenis? Ilgos valandos sporto salėje nesuteikė trokštamo rezultato? Rinkitės NAUJIENĄ LIETUVOJE - Zimmer ZTONE procedūrą, kuri akivaizdžiai pagražins jūsų kūno formas! Tik dabar - 50% NUOLAIDA!
 • Kūno kontūravimo procedūra ZWAVE

  1 procedūra
  60€ 120€
  4 procedūrų kursas
  198€ 396€
  8 procedūrų kursas
  299€ 599€
  1 sesija (po 2 procedūras, 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)
  100€ 199€
  8 sesijos (po dvi procedūras vieno apsilankymo metu)AKCIJA ZTONE kartu su ZWAVE
  499€ 999€
  Norite sumažinti celiulitą? Sportuojate, tačiau reikia pagalbos, norint atsikratyti įkyrių riebalų sankaupų tam tikrose srityse? Išbandykite NAUJIENĄ LIETUVOJE - Zimmer ZWAVE procedūrą! Tik dabar - 50% NUOLAIDA!
 • Injekcijos nuo prakaitavimo

  299€ 460€
  Injekcijos nuo prakaitavimo - padidinto prakaitavimo (hyperhidrozės) gydymas botulino toksino injekcijomis. Pamirškite nemalonų prakaito kvapą ir dėmes ant drabužių! Speciali nuolaida tik dabar!
 • Biorevitalizacija ir redermalizacija

  Biorevitalizacija su Ejal preparatu 1 ml
  149€ 200€
  Redermalizacija veidui su Xela Rederm preparatu 2 ml
  219€ 280€
  Biorevitalizacija – procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos. Redermalizacija paskatina greitesnį odos atsistatymą ir tuo padeda gerinti jos būklę, sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą. Speciali nuolaida šį mėnesį! Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • PRP kraujo plazmos injekcijos

  PRP terapijos 3 procedūrų kursas plaukų slinkimo gydymui
  499€ 825€
  PRP procedūra veidui ir plaukams
  299€ 550€
  PRP Plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, kuri be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjaunina odą. Speciali nuolaida tik šį mėnesį!
 • Botulino toksino injekcijos

  Prakaitavimo gydymas su Botulino toksinu
  299€ 460€
  Botulino injekcijos trys zonos (kakta, pykčio raukšlė, prie akių)
  297€ 390€
  Botulino toksino injekcijos skirtos veido ir kaklo raukšlių korekcijai. Botulino toksino injekcijomis taip pat gydomas per didelis prakaitavimas, migreniniai galvos skausmai, dantų griežimas (bruksizmas). Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • „PAINT“ jauninimas Gentle Max Pro | CYNOSURE

  „PAINT“ veido odos jauninimas, stangrinimas su GentleMax Pro™ lazeriu
  99€ 199€
  Šią procedūrą rekomenduojame tiek moterims, tiek vyrams nuolat skubantiems ir neturintiems laiko laukti po procedūrinio gyjimo laikotarpio. Procedūra padeda stangrinti odą, mažinti raukšleles ir gerinti odos tekstūrą bei tonusą.
 • Kapiliarų šalinimas lazeriu

  Visas veidas
  169€ 260€
  Lazerių pagalba mes galime nepakenkdami odai (aplinkiniams audiniams) pašalinti kapiliarus, teleangiektaziją, rosacea bei kitus įvairius kraujagyslinius darinius. Procedūros kaina tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos būklę.
 • HIFU odos patempimas ultragarsu

  599€ 800€
  HIFU – pažangi, sertifikuota, naujos kartos neinvazinė ultragarso procedūra, skirta veiksmingam veido bei kūno odos atjauninimui, stangrinimui, patempimui, kontūravimui ir apimčių mažinimui. Tai odos ,,liftingas” be operacijos! Nuolaida HIFU procedūrai veido bei pasmakrės srityje.
 • SECRET RF mikroadatinis odos atjauninimas

  Secret RF veido sritis
  199€ 290€
  Secret RF veido sritis + PRP terapija
  299€ 399€
  Secret RF procedūros metu į paciento (pagal gydytojo iš anksto parinktą individualų planą) odos gylį suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. Speciali nuolaida tik šį mėnesį!
 • „GENEO” odos priežiūros procedūra

  99€ 120€
  GENEO – tai pažangiausia veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią odą. TOP pasirinkimas prieš ypatingas šventes, oda po procedūros tiesiog švyti ir galima atlikti profesionalų makiažą.
Корзина для покупок