Specialūs pasiūlymai

 • Veido odą stangrinanti ir atjauninanti procedūra Juvederm Volite

  Juvéderm Volite“ 2ml
  399€ 700€
  Tai unikali procedūra veido odos jaunystei išsaugoti, kuri atliekama su hialurono rūgšties preparatu. Šios procedūros dėka oda tampa stangresnė, putlesnė, skaistesnė ir elastingesnė.
 • Biorevitalizacija su Belotero Revive preparatu

  2 ml injekcijos
  299€ 460€
  BELOTERO® REVIVE - tai naujos kartos injekcinis hialurono rūgšties ir glicerolio preparatas, skirtas odos kokybės gerinimui ir atjauninimui. Ši unikali procedūra prisotins odą drėgme, atkurs natūralų švytėjimą, suteiks elastingumo ir stangrumo, taip pat užpildys smulkias paviršines raukšleles, atkurs sveiką odos tekstūrą ir išvaizdą. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • Kūno formavimo procedūra ZTONE

  1 procedūra
  60€ 120€
  4 procedūros
  198€ 396€
  8 procedūros
  299€ 599€
  1 sesija (2 procedūros 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)
  100€ 199€
  4 sesijos (2 procedūros 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)
  250€ 499€
  8 sesijos (po dvi procedūras vieno apsilankymo metu)AKCIJA ZTONE kartu su ZWAVE
  499€ 999€
  Norite paryškinti presą ir sėdmenis? Ilgos valandos sporto salėje nesuteikė trokštamo rezultato? Rinkitės NAUJIENĄ LIETUVOJE - Zimmer ZTONE procedūrą, kuri akivaizdžiai pagražins jūsų kūno formas! Tik dabar - 50% NUOLAIDA!
 • Kūno kontūravimo procedūra ZWAVE

  1 procedūra
  60€ 120€
  4 procedūrų kursas
  198€ 396€
  8 procedūrų kursas
  299€ 599€
  1 sesija (po 2 procedūras, 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)
  100€ 199€
  4 sesijos (po 2 procedūras, 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)
  250€ 499€
  8 sesijos (po dvi procedūras vieno apsilankymo metu)AKCIJA ZTONE kartu su ZWAVE
  499€ 999€
  Norite sumažinti celiulitą? Sportuojate, tačiau reikia pagalbos, norint atsikratyti įkyrių riebalų sankaupų tam tikrose srityse? Išbandykite NAUJIENĄ LIETUVOJE - Zimmer ZWAVE procedūrą! Tik dabar - 50% NUOLAIDA!
 • Plaštakų atjauninimas

  Drėkinimas ir prarasto paodinio riebalinio audinio atstatymas su hialurono rūgšties užpildu
  249€ 350€
  “Estetus klinikoje” plaštakų atjauninimas lazeriu derinamas su injekcinėmis procedūromis. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • Biorevitalizacija ir redermalizacija

  Biorevitalizacija su Ejal preparatu 3 procedūros
  399€ 600€
  Redermalizacija veidui su Xela Rederm preparatu 2 ml
  219€ 280€
  Biorevitalizacija – procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos. Redermalizacija paskatina greitesnį odos atsistatymą ir tuo padeda gerinti jos būklę, sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą. Speciali nuolaida šį mėnesį! Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • Lašelinių terapijos „kokteiliai“

  99€ 149€
  Lašelinių terapija „Estetus klinikose“ Kaune ir Vilniuje! Taikomos specializuotos lašelinių terapijos – vitaminų, antioksidantų, mikroelementų kokteiliai. Net 4 pasirinkimai. Sustiprinkite savo imunitetą, širdį, pagerinkite koncentraciją, padėkite organizmui atsistatyti po ligos ir atgaukite energingumą! Sustiprinkite imunitetą - ypatinga nuolaida šį mėnesį!
 • Injekcijos nuo prakaitavimo

  299€ 460€
  Injekcijos nuo prakaitavimo - padidinto prakaitavimo (hyperhidrozės) gydymas botulino toksino injekcijomis. Pamirškite nemalonų prakaito kvapą ir dėmes ant drabužių! Speciali nuolaida tik dabar!
 • PRP kraujo plazmos injekcijos

  PRP terapijos 3 procedūrų kursas plaukų slinkimo gydymui
  499€ 825€
  PRP procedūra veidui
  199€ 275€
  PRP procedūra plaukų slinkimui stabdyti/gydyti
  199€ 275€
  PRP Plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, kuri be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjaunina odą. Speciali nuolaida tik šį mėnesį!
 • Botulino toksino injekcijos

  Prakaitavimo gydymas su Botulino toksinu
  299€ 460€
  Botulino toksino injekcijos skirtos veido ir kaklo raukšlių korekcijai. Botulino toksino injekcijomis taip pat gydomas per didelis prakaitavimas, migreniniai galvos skausmai, dantų griežimas (bruksizmas). Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.
 • „PAINT“ jauninimas Gentle Max Pro | CYNOSURE

  „PAINT“ veido odos jauninimas, stangrinimas su GentleMax Pro™ lazeriu
  99€ 199€
  Šią procedūrą rekomenduojame tiek moterims, tiek vyrams nuolat skubantiems ir neturintiems laiko laukti po procedūrinio gyjimo laikotarpio. Procedūra padeda stangrinti odą, mažinti raukšleles ir gerinti odos tekstūrą bei tonusą.
 • Riebalų sankaupų mažinimas injekcijomis

  Pasmakrė 3 sesijos
  699€ 1050€
  Pilvas 3 sesijos
  950€ 1350€
  Keliai 3 sesijos
  950€ 1350€
  Pažangus lipolitikas. Injekcinis preparatas ištirpina ir pašalina riebalų ląsteles iš organizmo, leidžia efektyviai koreguoti kūno formas. Koreguoja odos reljefą ir padeda atkurti pagrindines ląstelių funkcijas. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų poreikius.
 • Frakcinis veido atjauninimas

  Visas veidas
  349€ 499€
  Visas veidos + Sunekos injekcijos
  599€ 699€
  Visas veidas + PRP TERAPIJA
  449€ 649€
  Atvykę į mūsų kliniką pasitarkite su specialistu, pasakykite kokio rezultato tikitės. Specialistė Jus apžiūrės ir parinks patį tinkamiausią odos atnaujinimo – odos atstatymo variantą. Ypatinga nuolaida tik šį mėnesį!
 • SECRET RF mikroadatinis odos atjauninimas

  Secret RF veido sritis
  199€ 290€
  Secret RF veido sritis + PRP terapija
  299€ 399€
  2 Secret RF procedūrų kursas (veido sritis). *Apmokant iš karto už kursą
  490€ 780€
  Secret RF procedūros metu į paciento (pagal gydytojo iš anksto parinktą individualų planą) odos gylį suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. Speciali nuolaida tik šį mėnesį!
Shopping Cart