Veido kontūravimas

Veido kontūravimas, odos atjauninimas ir stangrinimas. 

Su amžiumi nyksta veido riebalai, veidas praranda pilnumą, glemba oda ir smunka žemyn. Bėgant metams pradedame ilgėtis išraiškingo veido.

Norite gražios, simetriškos veido formos? Ryškesnių ar švelnesnių skruostų, smakro? Proporcingos apatinės veido dalies? Išraiškingų lūpų? Stangrios, sveikos veido odos?

Veido kontūravimas

Veido kontūravimas klinikoje atliekamas aukščiausios kokybės, saugiais implantiniais audinių užpildais. Injekcinis veido kontūravimas – saugus ir efektyvus metodas.

Kaip atliekama procedūra?

Audinių užpildai mikro injekcijomis suleidžiami po oda į “jaunystės trikampio” zonas. Modeliuojama veido apimtis, atstatomas buvęs veido tūris, iškeliamas veido kontūras ir suformuojama norima jo forma.

Procedūros metu injekciniais preparatais galima:

– koreguoti veido formą,
– tobulinti simetriją,
– išryškinti ar sušvelninti skruostus, smakrą,
– atstatyti smilkinių tūrį, vidurinį veido trečdalį,
– atkurti apatinės veido dalies proporcijas,
– padidinti lūpų apimtį, koreguoti jų formą.

Ar procedūra yra skausminga?

Diskomfortas jaučiamas minimalus.

Injekcinis veido kontūravimas. Kaina: nuo 899 – 1099 eurų.

Klinikos gydytojai rekomenduoja! Galima derinti su kitomis lazerinėmis, apatarinėmis procedūromis.

Injekcinis veido kontūravimas derinamas su veido stangrinimo, atjauninimo procedūra “PAINT”.

Lazeris Candela GentleMax Pro™ susideda iš dviejų skirtingo ilgio bangų lazerių, stimuliuojančių odos atsinaujinimo procesus. Atliekant klinikinius tyrimus su šiuo lazeriu, pastebėta, kad tai yra ilgalaikis ir efektyvus odos jauninimo būdas, suaktyvinantis kolageno baltymo gamybą, atsakingą už odos elastingumą ir stangrumą. Jauno žmogaus organizmas nuolat pats gamina kolageną, todėl oda atrodo sveika, švytinti ir stangri, tačiau, laikui bėgant, kolageno gamyba organizme mažėja ir dėl to pasimato pirmieji senatvės požymiai. Keičiant lazerio impulso trukmę yra veikiamos probleminės odos vietos. Lazeris Candela GentleMax Pro™ turi stulbinamą efektą veido odos jauninimui, raukšlių mažinimui bei odos tekstūros gerinimui.

Procedūrų paketo kaina: tik 1199 eurų

veido kontūravimas

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI