„Estetus” klinikos lojalumo taškų programa

Kas tai?

„Estetus” klinikos elektroninėje parduotuvėje nuo šiol galite įsigyti visas norimas paslaugas ir pasirinkti mokėjimą dalimis, be pabrangimo. Ši lojalumo programa buvo sukurta mūsų klientams, kaip padėka už pasitikėjimą ir norą sugrįžti.

Kaip tai veikia?

Paspaudę ant asmeninio profilio ikonos (žmogėliuko), kurią rasite šalia registracijos mygtuko (naudojantis kompiuteriu) arba meniu po kontaktų skiltimi (naudojantis išmaniuoju telefonu), jūs galėsite susikurti asmeninę paskyrą. Asmeninę paskyrą taip pat galima sukurti, apmokant už paslaugas, sistema jums automatiškai pasiūlys šią opciją. Susikūrus paskyrą, po kiekvieno apmokėjimo, 5% nuo jūsų užsakymo sumos sugrįš į paskyros balansą.

Kaip jais naudotis?

Šią sukauptą sumą jūs galėsite panaudoti bet kurio kito užsakymo metu. Taškai sugrįžta į paskyros balansą tik tuomet, kai klientas pasinaudoja įsigyta paslauga, už kurią bus suteikti taškai. Jums nereikia nieko papildomai daryti, jeigu turite sukauptus taškus, kuriuos jūs galite pasitikrinti, apsilankę savo profilyje. Sistema jums automatiškai pasiūlys pasinaudoti turimais taškais, sekančio apsipirkimo metu.

Kokia man iš to nauda?

Lojalumo programa jus apdovanos po kiekvieno užsakymo ir leis padengti dalį paslaugos sumos, pasinaudojant sukauptais taškais! Jums nebereikia ieškoti norimų paslaugų keliose klinikose, nes „Estetus” jūs rasite viską, ko reikia, norint puoselėti savo odos grožį ir sveikatos būklę!

Shopping Cart