Apie mus

Estetus-klinikos-kolektyvas

APIE ESTETUS KLINIKĄ

„Estetus klinika“ atidaryta  2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų  atvėrė duris ir Vilniaus širdyje.

Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Klinikos gydytojai, specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi medicinos, mokslo naujovėmis, naudoja novatyviausias technologijas.

Mūsų tikslas – įdėmiai įsiklausyti, sužinoti Jūsų problemas, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno individualią situaciją, kuo efektyviau jas išspręsti ir pašalinti, be chirurginės intervencijos. Taip pat mūsų klinikoje konsultuoja vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų.

Profesionalūs specialistai konsultuoja dermatologijos bei kosmetologijos klausimais:

mixto_laser_resurfacing-e1478600712843

Konsultacijos ir paslaugos

Konsultacijų laikas derinamas iš anksto telefonu arba internetu. Pacientui, nusprendusiam gydytis pas jį konsultavusį specialistą,  konsultacija nemokama.

 

„Estetus klinika“ vadovai, gydytojai ir specialistai Jūsų problemas stengiasi išspęsti pasitelkdami savo žinias, pažangius lazerius ir naujausios kartos aparatus bei priemones, kurie leidžia džiaugtis gerais rezultatais ir Jūsų šypsenomis!

 

Jei esate pasirengę radikaliai pagerinti savo išvaizdą, susisiekite su mumis šiandien!

 

UAB „Estetus klinika“ turi Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklos tarnybos prie Sveikatos apsugos ministerijos „asmens sveikatos priežiūros Licenciją”, suteikiančią teisę teikti šias paslaugas: antrinės ambulatorinės veiklos sveikatos priežiūros medicinos – dermatovenerologijos.

 

Dirbame pasaulyje pripažintų lazerių ir kitos medicininės įrangos gamintojų prietaisais:

 

Thermage CPT Termoliftingas

 

Candela Vbeam Perfecta

 

Candela-Syneron Naujos kartos frakcinis ir chirurginis  CO2 lazeris odos paviršiaus atnaujinimui, pigmento šalinimui, spuogų gydymui, randelių po spuogų naikinimui,  veido raudonio mažinimui, raukšlių mažinimui, randų naikinimui ar mažinimui, nechirurginiam odos pakėlimui (odos tonusui);

 

Nd:YAG Long Pulse Laser (Lucid LY- BisonMedical) esame šio lazerio atstovai Baltijos šalyse

 

Long Pulse DIODE 808nm Laser Auksiniu standartu vadinamas plaukų šalinimo lazeris

 

ACURE 1450 NM Spuogų gydymo lazeris

 

Iridex Diolite ir Iridex Varilite diodinius žalio spindulio lazerius kraujagyslinių darinių, kapiliarų ir hyperpigmentacijos gydymui;

 

Candela GentleYAG Pro-U lazeris naudojamas plaukų šalinimui, kraujagysliniams dariniams šalinti;

 

Fraxel Re:pair frakcinis abliatyvinis CO2 lazeris randų lyginimui, raukšlių lyginimui bei odos atjauninimui;

 

Candela Smoothbeam lazeris akne spuogams gydyti bei smulkioms raukšlėms mažinti;

 

Bison Medical More-Xel frakcinis  CO2 lazeris odos paviršiaus atnaujinimui, pigmento šalinimui, spuogų gydymui, randelių po spuogų naikinimui,  veido raudonio mažinimui, raukšlių mažinimui, randų naikinimui ar mažinimui, nechirurginiam odos pakėlimui (odos tonusui);

 

Syneron IPL AFT intensyvios pulsinės šviesos aparatai, skirti akne ir paprastųjų spuogų gydymui, veido odos jauninimui, nepageidaujamų plaukų šalinimui, pigmentacijai, veido raudoniui- rozacija (rosacea) ;

 

LIGHTWAVE DELUXE ELITE™ ir Smartlux – LED- foto dinaminės šviesos prietaisas, kurie naudojami akne spuogų gydymui, veido uždegimo ir žaizdų gydymui, odos jauninimui, plaukų slinkimo mažinimui. Visa įranga yra sertifikuota, patikrinta ir atitinkanti visus Europos Sąjungos saugumo reikalavimus.

 

„Estetus klinika“ yra kompanijos Bison Medical lazerių vienintelė atstovė Baltijos šalims.

Džiaugiamės galėdami kiekvieną dieną rūpintis Jumis!

Ką apie mus sako pacientai

Susipažinkite su mūsų gydytojais

Mūsų tikslas – įdėmiai įsiklausyti, sužinoti Jūsų problemas, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno individualią situaciją, kuo efektyviau jas išspręsti ir pašalinti, be chirurginės intervencijos. Taip pat mūsų klinikoje konsultuoja vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų.