Apie ESTETUS KLINIKĄ

Lazerinės ir estetinės dermatologijos „Estetus klinika“ KAUNE ir VILNIUJE. 

Privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga profesionaliai veikianti jau net 12 metų! 

Pirmą kartą klinikos durys pacientams buvo atvertos 2010 m rugpjūčio mėnesį Kaune, plastinės chirurgijos centre, o po dvejų metų ir Vilniaus širdyje.

Komanda

„Estetus klinikose“ Jūsų laukia tikri savo srities profesionalai ir lyderiai – dermatovenerologų, gydytojų, lazerių specialistų komanda, pasiruošusi visada atidžiai įsiklausyti į Jūsų problemas, norus, patarti ir rekomenduoti geriausią grožio ar gydymo planą.

Mūsų tikslas

MŪSŲ TIKSLAS – įsiklausyti bei profesionaliai padėti, kad Jūsų oda būtų sveika, švytinti, stabdyti odos senėjimo procesus, ją atjauninti, pagerinti būklę, spręsti įvairius odos trūkumus, šalinti defektus ir stangrinti, patempti odą ar pakoreguoti ir suformuoti kūno linijas be chirurginių operacijų. 

„Estetus klinikų“  gydytojai, specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi medicinos, mokslo naujovėmis, tobulinasi ir savo kompetencijas kelia Lietuvoje bei užsienio šalyse. Na, o rezultatams pasiekti pasitelkia tik saugias, pažangias, atsakingai atrinktas, inovatyviausias technologijas.

UAB „Estetus klinika“ turi Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklos tarnybos prie Sveikatos apsugos ministerijos „asmens sveikatos priežiūros Licenciją”, suteikiančią teisę teikti šias paslaugas: antrinės ambulatorinės veiklos sveikatos priežiūros medicinos – dermatovenerologijos.


Dirbame pasaulyje pripažintų lazerių ir kitos medicininės įrangos gamintojų prietaisais:

Candela Vbeam Perfecta

Candela-Syneron 

Nd:YAG Long Pulse Laser

Long Pulse DIODE 808nm Laser

Candela GentleYAG Pro-U

Bison Medical More-Xel 

Elite+ Cynosure 

Candela GentleMax Pro™

SYNERON CANDELA CO2RE 

ilooda SECRET RF

HIFU UTIMS 

Lumenis PiQo4