Frakcinis veido atjauninimas

Frakcinis veido atjauninimas

Frakcinis odos atnaujinimas co2 lazeriu be abejonės leis Jums pasijusti ir atrodyti jaunesniais. Procedūros tikslas – be operacijos ar injekcijų atnaujinti odą.

Po trisdešimtojo gimtadienio, iki tol žydėjusi Jūsų oda ima po truputį glebti, tamsėja paakiai, išryškėja mimikos raukšlės, ima tįsti viršutinė lūpa, nyksta odos gaivumas ir spalva. Jei Jums keturiasdešimt, tikriausiai jau pasiilgote skaistaus savo veido veidrodyje? Metai bėga, bet Jūsų veidas gali būti kaip 25-erių!

frakcinis-veido-odos-atjauninimas-536x223Norime Jums pasiūlyti atsikratyti raukšlių, pigmetinių dėmių, randelių, “sukelti” pakritusius skruostus, pašviesinti paakius.Kam atidėlioti rytdienai? Juk Frakcinis veido atjauninimas gali kardinaliai pakeisti Jūsų išvaizdą jau šiandien! Naujausiu Lietuvoje frakciniu CO2 lazeriu galime sugrąžinti Jūsų jaunystę. Atvykę į mūsų kliniką, pasitarkite su specialistu, pasakykite kokio rezultato tikitės, kokia yra didžiausia Jūsų odos problema. Specialistė Jus apžiūrės ir parinks patį tinkamiausią odos atnaujinimo – odos atstatymo variantą.

Kaip atliekamas Frakcinis veido atjauninimas?

veido-atjauninimas-frakciniu-co2-lazeriu-470x200Pirmiausia lazeriu nuskenuojama (ištiriama) Jūsų oda ir sistema parenka konkrečiai Jūsų odai tinkamus nustatymo parametrus. Lazerio impulsai suformuoja tam tikrus vamzdelius odoje. Frakcinio lazerio spindulio poveikio principas: pakankamai tiksliai sufokusuotas lazerio spindulys odoje formuoja mikrozoną, supamą nepakenktų audinių. Odos paviršius veikiamas taškiniu (frakciniu) būdu. Ląstelės, esančios aplink pakenkimo mikrozoną, aktyvuojamos ir pažeistas plotelis (sena oda) pradeda atsinaujinti. Lazerio spindulys sužadina odos natūralų atsikūrimo mechanizmą. Kolagenas savo ruožtu išstumia jungiamąjį audinį. Taip išlyginamas reljefas, pagerinama seno audinio tekstūra. Svarbus tiek mikrozonos gylis, tiek ir skersmuo. Priklausomai nuo lazerio bangos ilgio ir naudojamos energijos, poveikio mikrozona gali būti koaguliuotų audinių stulpelis, jų išgarinimo ar abliacijos zona, apsupta koaguliuotų audinių.

Trumpai apie veikimo principą. Odos paviršius veikiamas taškiniu (frakciniu) būdu. Lazerio spindulys sužadina odos natūralų atsikūrimo mechanizmą. Kolagenas savo ruožtu išstumia jungiamąjį audinį. Taip išlyginamas reljefas, pagerinama seno audinio tekstūra.

Kiek trunka procedūra?

Frakcinis veido atjauninimas trunka 60 – 90 min. – tiek trunka pasiruošimas, procedūra, poprocedūrinis laikas. Pati19229756_l-260x500 procedūra visam veidui atliekama per maždaug 30 min, prieš tai nuskausminant odą anestetiniu kremu, po procedūros vėsinama šaldant.

Ką darote poprocedūriniu periodu?

Pirmą parą po procedūros oda atrodys kaip stipriai nudegusi saulėje. Šiuo laikotarpiu negalima šlapinti vandeniu. Po procedūros reikia pradėti gausiai tepti drėkinamuoju kremu su apsauga nuo UV saulės spindulių, ne mažiau kaip 30 SPF. Po mėnesio pradės matytis pirmosios procedūros poveikis, jei reikia – galima atlikti dar vieną ar dvi procedūras.

Koks efektas bus pasiektas?

Viena procedūra Jums ”pakels” veido odą (jei procedūra yra atliekama veido srityje), sumažins gilias raukšles, išlygins mažesnes raukšleles, panaikins pigmentines dėmes, pamažins randelius po spuogų ar kitus estetinius defektus. Taip pat procedūra sumažins trauminius, operacinius randus. Praėjus mėnesiui po pirmosios procedūros odos “vaizdas” nuolat keisis į gerąją pusę. Oda skaistės, lygės, stangrės, nyks pigmentas, lyginsis raukšlės, oda darysis elastingesnė. Odoje bus gausu kolageno ir elastino skaidulų, sudarančių tikrą odos karkasą, nuo kurio kokybės, sugebėjimo gaminti naujas kolageno bei elastino skaidulas ir priklauso odos stangrumas, elastingumas ir raukšlių atsiradimas. Frakcinis odos atnaujinimas būtent ir paskatina gamintis naujas kolageno bei elastino skaidulas ir ne tik jas.

Kiek trunka procedūra?

Frakcinis veido atjauninimas trunka 60 – 90 min. – tiek trunka pasiruošimas, procedūra, poprocedūrinis laikas. Pati procedūra visam veidui atliekama per maždaug 30 min, prieš tai nuskausminant odą anestetiniu kremu, po procedūros vėsinama šaldant.

Ką darote poprocedūriniu periodu?

Pirmą parą po procedūros oda atrodys kaip stipriai nudegusi saulėje. Šiuo laikotarpiu negalima šlapinti vandeniu. Po procedūros reikia pradėti gausiai tepti drėkinamuoju kremu su apsauga nuo UV saulės spindulių, ne mažiau kaip 30 SPF. Po mėnesio pradės matytis pirmosios procedūros poveikis, jei reikia – galima atlikti dar vieną ar dvi procedūras.

Po frakcinio CO2 lazerio procedūros galime pasiūlyti profesonalią odos priežiūros programą, dar labiau padidinančią procedūros efektą, skatinančią gijimą bei regeneraciją. Frakcinis odos atnaujinimas – tai stipri, rimta ir ypatingai efektinga procedūra Jūsų odai.

Odos atnaujinimas frakciniu co2 lazeriu


AKCIJA! Frakcinis CO2 (veido sritis) + PRP plazmoliftingas € 499

Visas veidas speciali kaina € 520. (*Įprasta kaina 720). 


Kakta nuo € 290


Kaklas nuo € 435


Dekoltė nuo € 495


Visas veidas, kaklas ir dekoltė € 925


REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI