,

Mezoterapija

120,00 250,00 

Mezoterapija – tai medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į problemines veido ar kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Aprašymas

MEZOTERAPIJA

Mezoterapija – tai medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į problemines veido ar kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai.

Biologiškai veiklūs preparatai – grožio kokteiliai patenka į 0,5–1.0 mm gylį, tiesiogiai veikdami korekcines zonas.

Tai vienas efektyviausių ir saugių šiuolaikinės estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų. Šia metodika efektyviai koreguojami odos ir poodžio amžiaus nulemti pakitimai ir estetiniai trūkumai.
 
Oda – žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis. Metams bėgant mūsų oda tampa labiau pažeidžiama, ji plonėja, silpnėja apsaugines funkcijas atliekantys elementai, dėl drėgmės ir riebalų stokos sumažėja lipidų plėvelė. Kai oda sensta, kinta jos struktūra: itin plonėja epidermio sluoksnis, pagal dydį ląstelės tampa skirtingos, jos mažėja dėl elastino ir kolageno skaidulų trūkumo, plonėja kapiliarų sienelės.

Tačiau oda keičiasi ne tik su metais – tam tikrų pokyčių gali įvykti ir per vieną dieną. Pasaulyje nėra žmonių, kurių epidermio sandara būtų visiškai ta pati, o ir kiekvieno žmogaus odos būklė individuali. Odą skirstydami į tipus, galime nustatyti jos sausumą ar riebumą, tačiau toks apibūdinimas nebus visai tikslus. Oda dar gali būti jauna ar suglebusi, netekusi drėgmės (dehidratuota) ar jautri, alergiška ir t.t. Juo išsamiau nustatysime odos būklę, juo didesnę tikimybę turėsime parinkti veiksmingus produktus ir pasiekti norimą rezultatą. Dėl netinkamos odos priežiūros gali atsirasti naujų odos veiklos sutrikimų ar paūmėti buvę negalavimai. Tarkim, pernelyg intensyvus poveikis riebiai odai gali sutrikdyti epidermio drėgmės pusiausvyrą, epidermis sunkiau atsinaujins, poros toliau kimšis.

Odą taip pat neigiamai veikia išoriniai aplinkos veiksniai, tokie kaip klimatas, temperatūra, oro kondicionieriai, tabakas, oro tarša ir vidiniai dirgikliai: stresas, hormonų pusiausvyra, amžius.

Kad lengviau įsivaizduotume, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti odą, palyginkime ją su namu. Netobulas stogas reikiamai neapsaugo namo vidaus nuo nepalankaus išorės poveikio, todėl pirmiausia turime ypatingą dėmesį skirti epidermiui.

REKOMENDUOJAMA:

 • odos atjauninimui;
 • veido odos ir vokų kontūrų korekcijai;
 • hiperpigmentacijos ir dischromijos;
 • pavargusiai, papilkėjusiai ir praradusiai odai su pirmais senėjimo požymiais;
 • odos atstatymui po operacijos;
 • post aknės randų gydymui;
 • hiperkeratozės ir seborėjos gydymui.

POVEIKIS:

 • sudaro palankias sąlygas biologiškai aktyvių medžiagų įsiskverbimui į gilius odos sluoksnius;
 • skatina audinių regeneraciją bei kolageno ir elastino sintezę dermoje taip didindamas odos elastigumą;
 • išlygina odos mikroreljefą ir mimikos raukšles bei apsaugo nuo jų atsiradimo;
 • drėkindamas gerina odos tonusą, lygina tekstūrą, šviesina, skaistina odą;
 • antioksidantai apsaugo odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio taip stiprindamas odos apsaugines funkcijas.

Papildoma informacija

Procedūra

Mezoterapija, Kombinuota mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūra veidui su nanosoft adata

Shopping Cart
MezoterapijaMezoterapija
120,00 250,00 Pasirinkti savybes