-35%

Injekcijos nuo prakaitavimo

Original price was: 460,00 €.Current price is: 299,00 €.

Injekcijos nuo prakaitavimo – padidinto prakaitavimo (hyperhidrozės) gydymas botulino toksino injekcijomis. Pamirškite nemalonų prakaito kvapą ir dėmes ant drabužių! Speciali nuolaida tik dabar!

Aprašymas

Injekcijos nuo prakaitavimo

Padidinto prakaitavimo (hyperhidrozė) gydymas botulino toksino  injekcijomis

Nepatogumas dėl nemalonaus kvapo, persirengimas keletą kartų dienoje, nepasitikėjimas savimi kyla dėl padidinto prakaitavimo. Botulino toksino preparato injekcijos į gausiai prakaituojančias kūno vietas – tai pati saugiausia ir efektyviausia priemonė, iškart išsprendžianti prakaitavimo sukeliančius nepatogumus.  Prakaitavimo gausai įtakos turi daugelis veiksnių: prakaito liaukų kiekis odoje, paveldimumas, mitybos ypatumai, tam tikrų medikamentų vartojimas ir kt.

Kaip  ir kiek veikia botulino toksinas?

Tai neskausminga procedūra, kurios metu naudojamos itin plonos adatos, preparatas įšvirkščiamas į keletą taškų pažastyje ir kitose padidinto prakaitavimo vietose. Botulinas sustabdo nervinių ląstelių galūnių, veikiančių ekrinines liaukas, funkcionavimą ir slopina jas apie 9-12 mėn. Atlikus injekciją, pirmą arba antrą savaitę liaukutės tiesiog nustoja veikti. Prakaitas pašalinamas kitais būdais (pvz. su šlapimu)

Po procedūros:

  • Injekcijų vieta  paraudusi, tai paprastai išnyksta per 30 min
  • Botulino toksinas pradeda veikti trečią ketvirtą parą, o efektas trunka mažiausiai šešis  mėnesius. Vėliau prakaito liaukos po truputį vėl aktyvuojasi, tad injekcijas rekomenduojama pakartoti.
  • Vieną parą po procedūros injekcijos vietos negalima traumuoti, masažuoti.
  • Vieną  savaitę po procedūros rekomenduojama vengti saulės spindulių, soliariumo, saunos.

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
Injekcijos nuo prakaitavimo
Original price was: 460,00 €.Current price is: 299,00 €.