Lūpų kontūro formavimas (putlinimas)

300,00 

Lūpų kontūro formavimas (putlinimas) – stipriai išpopuliarėjusi procedūra ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Aprašymas

Procedūra

Lūpų modeliavimas – tai formos, kontūro, putlumo korekcija, taip pat lūpų kampučių pakėlimas. Metams bėgant lūpos glemba, atsiranda statmenos (senatvinės) raukšlelės virš lūpos. Hialurono rūgšties užpildai gali grąžinti Jūsų jaunystės lūpų išvaizdą, suformuoti norimą natūralų lūpų dydį, pakoreguoti formą.

Remiantis sociologinėmis apklausomis, daugelį vyrų putlios moterų lūpos traukia lyg magnetas. Tačiau ką daryti dailiosios lyties atstovėms, kurias motulė gamta neapdovanojo tokiomis lūpomis? Koreguoti, keisti lūpų formą ir apimtį namuose, pasitelkus liaudies mediciną, neįmanoma.  Visi reklamuojami stebuklingi lūpų blizgiai, tepalai suteikia tik trumpą efektą.

Jeigu norite, kad jūsų lūpos būtų putlios nuolat, verta išbandyti šiuolaikines inovacines technologijas. Juolab kad lūpų putlinimas specialiais užpildais ne tik keičia lūpų apimtis ir formą, bet ir koreguoja mažas raukšleles aplink burną. Tokį efektą galima pasiekti keliais specialiomis injekcijomis, vadinamomis „fileriais“.


Hialurono rūgšties užpildai (fileriai)
 – tai negyvulinės kilmės, stabilizuotos hialurono rūgšties, geliniai produktai, kuriais gali būti koreguojamos įvairaus gylio raukšlės ir lūpų, veido kontūrai. Produktai panašūs į mūsų organizme esančią hialurono rūgštį ir, laikui bėgant, žmogaus organizme visiškai suyra. Hialurono rūgšties yra kiekvieno iš mūsų odos sudėtyje. Jos tikslas – palaikyti drėgmę ir suteikti odai stangrumo, tačiau organizmo senėjimo procese šios rūgšties ilgainiui mažėja. Tokiu būdu atsiranda raukšlės, oda suglemba, praranda elastingumą. Stabilizuotos hialurono rūgšties, esančios biologiniuose audinių užpilduose, poveikis odai gali išlikti net iki 1-2 metų. Hialurono rūgšties injekcijas, skirtas raukšlių korekcijai ir medikamentiniam odos patempimui bei kontūravimui, gali atlikti tik specialiai apmokytas gydytojas.

Nesudėtingos ir neskausmingos procedūros metu taikant vietinę nejautrą, pasiekiamas greitas ir aiškiai matomas estetinis rezultatas.

Rezultatas

Rezultatas matomas iškart po procedūros, Akivaizdus efektas išlieka apie 12 mėnesių.

Po procedūros:

Nerekomenduojama saulė, soliariumas. 24 val. nenaudokite makiažo, nerūkykite, venkite alkoholio bent keletą dienų.  Lūpas rekomenduojame šaldyti ledu. Reiktų vengti pirties, intensyvaus sporto bent 3 paras.

Prieš procedūrą būtina gydytojo specialisto konsultacija, kad įvertintų Jūsų odos būklę, lūkesčius, sudarytų Jums tinkamiausią korekcijos planą, parinktų tinkamą preparatą.

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
Lūpų kontūro formavimas (putlinimas)
300,00