-50%
, ,

„PAINT“ jauninimas Gentle Max Pro | CYNOSURE

99,00 199,00 

Šią procedūrą rekomenduojame tiek moterims, tiek vyrams nuolat skubantiems ir neturintiems laiko laukti po procedūrinio gyjimo laikotarpio. Procedūra padeda stangrinti odą, mažinti raukšleles ir gerinti odos tekstūrą bei tonusą.

Aprašymas

Procedūra

Šią procedūrą rekomenduojame tiek moterims, tiek vyrams nuolat skubantiems ir neturintiems laiko laukti po procedūrinio gyjimo laikotarpio.

Lazeriai Candela GentleMax Pro™ ir Elite+ CYNOSURE susideda iš  skirtingo ilgio bangų lazerių, stimuliuojančių odos atsinaujinimo procesus. Atliekant klinikinius tyrimus su šiais lazeriais, pastebėta, kad tai yra ilgalaikis ir efektyvus odos jauninimo būdas, suaktyvinantis kolageno baltymo gamybą, atsakingą už odos elastingumą ir stangrumą.

Rezultatas

Jauno žmogaus organizmas nuolat pats gamina kolageną, todėl oda atrodo sveika, švytinti ir stangri, tačiau, laikui bėgant, kolageno gamyba organizme mažėja ir dėl to pasimato pirmieji senatvės požymiai. Keičiant lazerio impulso trukmę yra veikiamos probleminės odos vietos. Lazeriai Candela GentleMax Pro™ ir Elite+ CYNOSURE turi stulbinamą efektą veido odos jauninimui, raukšlių mažinimui bei odos tekstūros gerinimui.

Procedūra yra neskausminga. Viso veido jauninimo procedūra atliekama vos per 30 minučių.

Efektas pastebimas jau iškarto po procedūros.

Jokio ilgo po procedūrinio gyjimo nėra. Veido oda po procedūros išlieka paraududusi iki 1 val.

Papildoma informacija

Procedūra

„PAINT“ veido odos jauninimas, stangrinimas su GentleMax Pro™ lazeriu, Veido jauninimas, stangrinimas Elite+ Cynosure lazeriu (Tik Vilniuje)

Shopping Cart
„PAINT“ jauninimas Gentle Max Pro | CYNOSURE
99,00 199,00 Pasirinkti savybes