,

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

45,00 849,00 

Atlikimas, efektyvumas ir patikimumas – tai sujungus į vieną prietaisą iš pagrindų pakeitė odos procedūras – unikalus plaukų šalinimo sprendimas viename.

Aprašymas

Aleksandrito GentleMax Pro, GentleLase Pro, Neodimio Nd:Yag, Elite+ lazeriai.

GentleMax Pro ™ privalumai:

Aukštesnė galia ir saugumas. Greitesnis gydymo seansas su geresnėmis savybėmis bei daugiau universalumo!

Lazerio technologijos dramatiškai patobulėjo per pastaruosius 10 metų. Visai neseniai, 90-ųjų viduryje žmonės norėdami pagerinti savo odos būklę ar pašalinti nepageidaujamus plaukus buvo apriboti pasirinkimo. Kaip mokslas išplėtė mūsų supratimą apie šilumą ir šviesą, lazerių galią gydyti kosmetikos ir medicinos poreikiams išaugo dramatiškai. Nuo LASIK ™ technologijos iki plaukų šalinimo lazeriu, odos patempimo lazeriu iki tatuiruočių šalinimo. Pacientai visame pasaulyje pamatė, kad jų problemos išnyksta po mažu šviesos spinduliu.

GentleMax Pro ™ yra tobula sistema, kuri pristato daugybę gydymų. Tai yra dviejų bangų lazerio platforma, kuri sujungia greitį ir galią 755 nm Alexandrite lazerį (GentleLASE®) su 1064 nm Nd: YAG lazeriu (GentleYAG®) suteikia aukštos kokybės gydymo galimybes, kalbant apie greitį, veiksmingumą, paprastumą, puikią kokybę, saugumą ir žinoma paciento pasitenkinimą.

GentleLASE® šiandiena tarp gydytojų yra laikomas, kaip vienas iš pirmaujančių plaukų šalinimo lazeriu rinkoje.

GentleYAG® taip pat labai populiarus tarp plaukų šalinimo visiems odos tipams, odos standinimo bei kojų ir veido venų šalinimo. GentleYAG® turi puikią galimybę šalinti plaukus, kurių anksčiau neįveikdavo jokie kiti lazeriai.

JAV kompanija „Candela Medical“ bendrovė sujungė dvi estetinio gydymo lazerių galias GentleLASE® ir GentleYAG® į vieną nepakartojamą.

GentleMax Pro ™ pakelta kartelė

Atlikimas, efektyvumas ir patikimumas – tai sujungus į vieną prietaisą iš pagrindų pakeitė odos procedūras – unikalus plaukų šalinimo sprendimas viename.

Naujos kartos JAV gamintojo „Cynosure“ „Elite+“ lazeris. 
Nd: YAG technologija, kurios bangos ilgis 755 nm ir 1064 nm, greitai ir veiksmingai prisitaiko prie skirtingų pacientų odos tipų, tuo pačiu užtikrina efektyvumą,  ir saugumą. Procedūros metu naudojama šalto oro sistema, kuri leidžia iki minimumo sumažinti skausmo, diskomforto pojūtį.

GentleMax Pro ™  sistema, „Elite+“ – ne tik plaukų šalinimui:

• Plaukų šalinimui

• Veido ir kojų venų šalinimui

• Raukšlių šalinimui

• Odos standinimui

• Odos atjauninimui

Papildoma informacija

Sritys

Antakiai, viršutinė lūpa, plaštakos, pirštai, Bikini sritis + PAŽASTYS NEMOKAMAI, Pažastys, Žastai arba dilbiai, Blauzdos, Šlaunys, 4 procedūros (Kojos + bikini / arba pažastys)

Shopping Cart
Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu
45,00 849,00 Pasirinkti savybes