Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Aleksandrito GentleMax Pro, GentleLase Pro, Neodimio Nd:Yag, Elite+ lazeriai.

GentleMax Pro ™ privalumai:

Aukštesnė galia ir saugumas. Greitesnis gydymo seansas su geresnėmis savybėmis bei daugiau universalumo!

Lazerio technologijos dramatiškai patobulėjo per pastaruosius 10 metų. Visai neseniai, 90-ųjų viduryje žmonės norėdami pagerinti savo odos būklę ar pašalinti nepageidaujamus plaukus buvo apriboti pasirinkimo. Kaip mokslas išplėtė mūsų supratimą apie šilumą ir šviesą, lazerių galią gydyti kosmetikos ir medicinos poreikiams išaugo dramatiškai. Nuo LASIK ™ technologijos iki plaukų šalinimo lazeriu, odos patempimo lazeriu iki tatuiruočių šalinimo. Pacientai visame pasaulyje pamatė, kad jų problemos išnyksta po mažu šviesos spinduliu.

GentleMax Pro ™ yra tobula sistema, kuri pristato daugybę gydymų. Tai yra dviejų bangų lazerio platforma, kuri sujungia greitį ir galią 755 nm Alexandrite lazerį (GentleLASE®) su 1064 nm Nd: YAG lazeriu (GentleYAG®) suteikia aukštos kokybės gydymo galimybes, kalbant apie greitį, veiksmingumą, paprastumą, puikią kokybę, saugumą ir žinoma paciento pasitenkinimą.

GentleLASE® šiandiena tarp gydytojų yra laikomas, kaip vienas iš pirmaujančių plaukų šalinimo lazeriu rinkoje.

GentleYAG® taip pat labai populiarus tarp plaukų šalinimo visiems odos tipams, odos standinimo bei kojų ir veido venų šalinimo. GentleYAG® turi puikią galimybę šalinti plaukus, kurių anksčiau neįveikdavo jokie kiti lazeriai.

JAV kompanija „Candela Medical“ bendrovė sujungė dvi estetinio gydymo lazerių galias GentleLASE® ir GentleYAG® į vieną nepakartojamą.

GentleMax Pro ™ pakelta kartelė…

Atlikimas, efektyvumas ir patikimumas – tai sujungus į vieną prietaisą iš pagrindų pakeitė odos procedūras – unikalus plaukų šalinimo sprendimas viename.

Naujos kartos JAV gamintojo „Cynosure“ „Elite+“ lazeris. 
Nd: YAG technologija, kurios bangos ilgis 755 nm ir 1064 nm, greitai ir veiksmingai prisitaiko prie skirtingų pacientų odos tipų, tuo pačiu užtikrina efektyvumą,  ir saugumą. Procedūros metu naudojama šalto oro sistema, kuri leidžia iki minimumo sumažinti skausmo, diskomforto pojūtį.

GentleMax Pro ™  sistema, „Elite+“ – ne tik plaukų šalinimui:

• Plaukų šalinimui

• Veido ir kojų venų šalinimui

• Raukšlių šalinimui

• Odos standinimui

• Odos atjauninimui

Plaukų šalinimas lazeriu. 


Antakiai, viršutinė lūpa, plaštakos, pirštai nuo € 45


Smakras, skruostas nuo € 70


Krūtų spenelių sritis nuo € 70


Viena sritis (pilvas, krūtinė, nugara, pečiai, kaklas)  € 90-200


Bikini linija nuo € 115. Visa bikini zona € 120. AKCIJA! NEMOKAMAI galėsite pasirinkti PAŽASTŲ zonos epiliaciją. Nuolaida Jums galios viso kurso metu!


Pažastys nuo € 90. AKCIJA! € 70


Žastai arba dilbiai nuo € 90


Blauzdos nuo € 130 


Šlaunys nuo € 170


Sėdmenys nuo € 60


Kojos € 290   AKCIJA! NEMOKAMAI galėsite pasirinkti PAŽASTŲ ar BIKINI zonos epiliaciją. Nuolaida Jums galios viso kurso metu!
Iš karto perkant 4 procedūrų kursą –  tik € 849

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI