PRP Plazmoliftingas

PRP Plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjauninanti odą. PRP procedūra aktyviai naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat plaukų slinkimui gydyti.  Rekomenduojama nuo 30 metų ir vyresniems, kaip jauninanti (anti-agening) procedūra.

PRP procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis, bei injekcijomis. Naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRP – didėja.

Poveikis
  • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų.
  • Pagreitina žaizdų gijimą.
  • Atnaujina veido, kaklo, dekolte, rankų odą, ją skaistina. Naikina smulkias raukšles.
  • Naudojant kaip užpildą išlygina gilias raukšles.
  • Gydo plaukų slinkimą (net nuplikimą).
  • Sumažina alergines odos reakcijas.
Ar gydymas skausmingas?

Prieš atliekant PRP injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu, o pačios adatos yra labai plonos, todėl skaudėti neturėtų, tačiau skausmo pojūtis  yra ypač individualus ir labai jautrūs žmonės gali jausti nedidelį diskomfortą. Tuomet gydytojas rekomenduos priemones, palengvinsiančias simptomus.

Kas yra PRP?

PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą. Plazmoje trombocitų koncentracija daug kart didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis apdorojamas specialiame PRP aparate, kuris trombocitų koncentraciją padidina 6-8 kartus. .  Kraujas, paimtas iš paciento venos, patalpinamas specialiame konteineryje ir 5 -10 minučių centrifūguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių.  Tuomet gautas kraujo kūnelių koncentratas, itin plona adata, suleidziamas į problemines odos vietas.

Kiek užtrunka PRP procedūra?

PRP procedūra nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos užtrunka 30-60 minučių.

Po kiek laiko matysis rezultatai?

Poveikis pradeda matytis 2-4 savaitės po procedūros ir laikui bėgant ryškėja. Procedūra atliekama 1-2 kartus per metus.

Kokia gijimo trukmė?

Keletą valandų po procedūros dūrio vietoje oda gali būti jautri, matytis paraudimų, kartais gali atsirasti nedidelių mėlynių. Specialistai patars, kaip prižiūrėti odą, kad nepageidaujami reiškiniai kuo greičiau išnyktų. Vidutiniškai pažeistos odos atsistatymas vyksta nuo 2 iki 24 valandų

Kainų lentelė

PRP PROCEDŪRA VEIDUI

Akcijos metu tik € 199, įprasta kaina nuo € 275

PRP PROCEDŪRA VEIDUI IR KAKLUI

Paslaugos kaina € 350.

PRP PROCEDŪRA PLAUKŲ SLINKIMUI STABDYTI/GYDYTI

Kaina prasideda nuo nuo € 260 o akcijos metu tik € 199