-30%

Riebalų sankaupų mažinimas injekcijomis

350,00 950,00 

Pažangus lipolitikas. Injekcinis preparatas ištirpina ir pašalina riebalų ląsteles iš organizmo, leidžia efektyviai koreguoti kūno formas. Koreguoja odos reljefą ir padeda atkurti pagrindines ląstelių funkcijas. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Aprašymas

Lokalių riebalų sankaupų mažinimas

Bėgant metams žmogaus organizme sutrinka mikrocirkuliacijos ir limfos nutekėjimo procesai, pakinta poodinis riebalų sluoksnis, įvairiose kūno zonose pradeda kauptis vietinės riebalų sankaupos.

Pažangus lipolitikas. Injekcinis preparatas ištirpina ir pašalina riebalų ląsteles iš organizmo, leidžia efektyviai koreguoti kūno formas. Koreguoja odos reljefą ir padeda atkurti pagrindines ląstelių funkcijas.

Lipolitikai naudojami lokalioms riebalinėms sankaupoms šalinti.

Zonos:

  • pasmakrė,
  • pilvas,
  • šonai,
  • šlaunys,
  • keliai
  • žastai.

Procedūra:

Pagrindinė preparato veiklioji medžiaga yra natrio deoksicholatas – visiškai biologiškai suderinama deoksicholio rūgšties druska, kurią mūsų organizme reguliariai gamina kepenys.

Speciali į gelį panaši preparato struktūra leidžia tiksliai atskirti poodinius riebalus, todėl kurso metu pasiekiamas teigiamas rezultatas. Preparatas suskaido riebalinių ląstelių membranas ir limfinės sistemos dėka, jos pašalinamos iš organizmo.

Labai panašų poveikį sukelia ir pažangi ultragarso procedūra HIFU, todėl siekiant tik dar labiau sustiprinti rezultatą šios dvi naujos kartos procedūros dažnai atliekamos kartu. HIFU – pažangi, sertifikuota, naujos kartos neinvazinė ultragarso procedūra, skirta veiksmingam veido bei kūno odos atjauninimui, stangrinimui, patempimui, kontūravimui ir apimčių mažinimui. Tai odos ,,liftingas” be operacijos!

Plačiau apie HIFU procedūros naudą kviečiame sužinoti daugiau: ČIA

Kiek reikia procedūrų?

Rekomenduojame 3  procedūrų kursą, tačiau gydymo ciklas – labai indivudualus.

Konsultacijos metu gydytojas įvertins Jūsų situaciją, riebalų sankaupas, odos būklę ir pasiūlys gydymo planą.

Papildoma informacija

Sritis

Pasmakrė, Pasmakrė 3 sesijos, Pilvas, Pilvas 3 sesijos, Keliai, Keliai 3 sesijos

Shopping Cart
Riebalų sankaupų mažinimas injekcijomis
350,00 950,00 Pasirinkti savybes