-43%
,

Veido odą stangrinanti ir atjauninanti procedūra Juvederm Volite

350,00 399,00 

Tai unikali procedūra veido odos jaunystei išsaugoti, kuri atliekama su hialurono rūgšties preparatu. Šios procedūros dėka oda tampa stangresnė, putlesnė, skaistesnė ir elastingesnė.

Aprašymas

Tai unikali procedūra veido odos jaunystei išsaugoti, kuri atliekama su hialurono rūgšties preparatu. Šios procedūros dėka
„Juvéderm Volite“ leidžiamas ne į paviršinį, o į gilesnį odos sluoksnį. Būtent tame sluoksnyje yra kolageno ir elastino skaidulos, tad oda ne tik pridrėkinama, bet ir suaktyvinama šių skaidulų veikla.

Tai atjaunina odą. Po injekcijų nelieka papulių odos paviršiuje, šios sukelia nepatogumų po biorevitalizacijos. Suleidus preparatą „Juvéderm Volite“, trumpai gali matytis dūrių vietos, bet ir jos nėra ryškios, nes procedūra atliekama itin plona adata. Preparatas „Juvéderm Volite“ leidžiamas kartą ir veikia ilgai. Preparato „Juvéderm Volite“ poveikį pastebėsite po 2–4 savaičių, bet rezultatu galėsite džiaugtis 6–9 mėnesius. Kompanijos „Allergan“ atlikti tyrimai rodo, kad, suleidus šį preparatą, po 6 mėnesių gerokai padidėjo odos tankis; 91 proc. apklaustų moterų teigė, kad vis dar yra patenkintos odos būkle. Oda išties tampa pastebimai putlesnė, stangresnė, maloni liesti, reikalaujanti mažiau kremų ir kasdieninės priežiūros. – pasak klientų, oda tampa aksominė. Šis preparatas yra leidžiamas ir į kaklo dekolte zonas, bei rankas.

Shopping Cart
Veido odą stangrinanti ir atjauninanti procedūra Juvederm VoliteVeido odą stangrinanti ir atjauninanti procedūra Juvederm Volite
350,00 399,00 Pasirinkti savybes