-37%
, ,

SECRET RF mikroadatinis odos atjauninimas

290,00 490,00 

Secret RF procedūros metu į paciento (pagal gydytojo iš anksto parinktą individualų planą) odos gylį suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. Speciali nuolaida tik šį mėnesį!

Aprašymas

Rezultatai, verčiantys stebėtis net ir didelę patirtį turinčius specialistus  – SECRET RF FRAKCINĖ MIKROADATINĖ RADIJO DAŽNIO ODOS ATJAUNINIMO SISTEMA!

Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums pasaulinę grožio technologijų naujieną – Secret RF frakcinę mikroadatinę radijo dažnio sistemą. Secret RF poveikis yra gilesnis nei kitų energija paremtų frakcinių procedūrų ir suteikia įspūdingus rezultatus stimuliuojant giluminę odos regeneraciją bei šalinant nepageidaujamus odos trūkumus. Visa tai – be jokio sunkaus ar ilgo poprocedūrinio laikotarpio!

Mūsų odos išvaizdai įtakos turi net ir natūrali gyvenimo eiga!
Paauglystėje ir vėlesniame amžiuje būdinga aknė palieka randelius bei dėmeles, per ilgas buvimas saulėje sukelia priešlaikinį senėjimą ir skatina raukšlių formavimąsi, o svorio svyravimai ar nėštumas kūne palieka nepageidaujamas strijas.

 

Kas yra Secret RF procedūra?

Secret RF procedūros metu į paciento (pagal gydytojo iš anksto parinktą individualų planą) odos gylį suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius.
Procedūros tikslas

Giluminis dermos ir subdermos sluoksnių stimuliavimas, odos struktūros atkūrimas, tad odos paviršius pažeidžiamas tik minimaliai, todėl po šios procedūros į įprastinį gyvenimo tempą grįšite po kelių valandų!

Ši sistema apjungia geriausias radijo dažnio energijos ir frakcinio lazerio bruožus globaliam odos atjauninimui ir tinka plačiam problematikų spektrui:

 • Nechirurginis veido patempimas, remodeliavimas ir kontūravimas
 • Odos patempimas
 • Raukšlių lyginimas
 • Odos porėtumas
 • Hiperpigmentacija
 • Randai nuo spuogų
 • Randai
 • Strijos
 • Hiperhidrozė

 

Papildoma informacija

Procedūra

Secret RF veido sritis, SECRET RF mikroadatinis odos atjauninimas + redermalizacija paakiams, Secret RF veido sritis + Sunekos injekcijos, Secret RF veido sritis + PRP terapija, 2 Secret RF procedūrų kursas (veido sritis). *Apmokant iš karto už kursą

Kaip atliekama procedūra

Kaip atliekama procedūra

Secret RF procedūros metu į paciento (pagal gydytojo iš anksto parinktą individualų planą) odos gylį suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. 

Klausimai

Klausimai

 • Kaip veikia Secret RF?

Procedūros metu daugybė modernių mikroadatų susminga į odą ir jomis į giliausius odos sluoksnius perneša termo efektą turinčią radijo dažnio energiją. Paveikiami dermos ir subdermos sluoksniai, kuriuose ir vyksta esminiai odos restruktūrizacijos procesai. Priešingai nei kiti frakciniai lazeriai, paskirstantys energiją tik viršutiniuose odos sluoksniuose, Secret RF energiją neša gilyn, t.y. būtent ten, kur jos labiausiai audinių regeneracijai. Tokia unikali energijos į odą perdavimo forma leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus be jokio ilgo ar sunkaus poprocedūrinio laikotarpio. 

 • Kas vyksta Secret RF procedūros metu?

Secret RF yra lengva, saugi ir efektyvi procedūra, kuriai atlikti pakanka 20 – 30 minučių jūsų laiko.  Jos metu jausite tik lengvą šilumos pojūtį ir nestiprų spaudimą veikiamoje odos srityje. Daugelis žmonių lengvai pakelia šios procedūros metu jaučiamą minimalų diskomfortą, o kad potyris būtų maksimaliai malonus, gydytojas gali užtepti vietinį anestetiką.  

 • Kiek Secret RF procedūrų reikia, kad būtų pasiektas norimas rezultatas?

Įprastai reikalingos 2-3 procedūros kas 4-6 savaites. Kiekvienu atveju specialistas nustato individualiai jums reikalingą procedūrų kiekį ir išsidėstymą laike. Po pat pirmosios procedūros pajusite pagerėjusį odos stangrumą. Secret RF procedūrą patyrę žmonės teigia, jog odos būklės pagerėjimą mato jau po antrosios procedūros, tačiau procedūros inicijuoti giluminiai procesai vyksta dar bent tris mėnesius po paskutiniosios kurso procedūros.

 • Kiek trunka procedūra?

Rezultatai priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo ypatybių ir yra individualūs. Palaikyti pasiektiems rezultatams, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 12-18 mėnesių.  

 • Kaip atrodysiu ir jausiuosi po procedūros?

Iškart po procedūros gydytojas paprašys jūsų nenaudoti makiažo bent dieną.  Jūsų veidas gali būti švelniai paraudęs ar lengvai paburkęs – tai praeina per 12-24 valandas. 

 • Ar procedūra atliekama tik veido srityje?

Secret RF procedūra ypatingai naudinga ne tik veido odai, tačiau ir kūnui – šia sistema galima sumažinti strijas, randus, taip pat susidoroti su hiperhidroze (padidintu prakaitavimu)! Hiperhidrozės gydymui pakanka 2 procedūrų, o rezultatas džiugina beveik visus metus!

Shopping Cart
SECRET RF mikroadatinis odos atjauninimas
290,00 490,00 Pasirinkti savybes