Strijų lyginimas

STRIJŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Kartais jungiamasis audinys suauga net nepažeidus odos vientisumo.Vienas iš pavyzdžių yra rando atrofijos formavimasis, taip vadinamos strijos. Daugumai strijos atsiranda kai staigiai padidėja kūno svoris, nėštumo ir žindymo laikotarpiu, sutrikus endokrininei sistemai.

Kaip žinia, strijas labai sunku panaikinti, bet šiuolaikinės lazerių technologijos šią problemą išsprendžia Frakcinio co2 lazerio pagalba, šie lazeriai gali “sugriauti” strijų audinį tam tikrame gylyje ir stimuliavimu paskatinti naujo audinio augimą.

Procedūros metodika

Strijų audinių atsatymas naujais sveikais audiniais pasiekiamas Frakcinio co2 lazerio (DOT) technologijos dėka. Tai yra tūkstančiai mikroskopinių skylučių, pažeidžiančių Jūsų odą iki 1,6 mm gylio, tuo pačiu priverčiančių pažeistos odos zonose ataugti (atsinaujinti) naują odą ir stimuliuoti kolageno gaminimąsi. Šio proceso eigoje prasideda ląstelių atsinaujinimo procesas ir formuojasi sveikos struktūros jaunatviška oda be jokių estetinių defektų.

Procedūrų rezultatai

striju-salinimasFrakcinis co2 lazeris naikina “neteisingą” strijų audinį ir stimuliuoja šiuose ir aplinkiniuose audiniuose naują kolageno ir elastino sintezę. Vietoje grubaus ir neteisingai susiformavusio audinio susiformuoja naujas. Po 3-5 procedūrų plačios strijos išsilygina ir tampa daug mažiau matomos, o plonos strijos dažniausiai tampa iš vis sunkiai įžiūrimos arba visiškai išsilygina.

Procedūrų kursas

Kiek ilgai užtruks procedūra ir kiek procedūrų prireiks, priklauso nuo apdorojamo odos ploto ir problematinės odos pobūdžio.

Privalumai ir trūkumai

  • Procedūra yra lengvai toleruojama;
  • Neskausminga (naudojamas vietinis odos anestetikas);
  • Trumpas reabilitacijos laikotarpis;
  • Oda apsaugota nuo karščio pažeidimo;
  • Maža  poprocedūrinės pigmentacijos rizika;
  • Gijimas ir naujos odos formavimasis gali trukti nuo 3 iki 6 dienų priklausomai nuo atliktos procedūros agresyvumo.

Procedūros neatliekamos

Turintiems onkologinių susirgimų, sergantiems ūmiom lėtinėm ligom, nėštumo atveju ir žindymo laikotarpiu.

Strijų šalinimas frakciniu co2 lazeriu


Procedūros kaina apsprendžiama konsultacijos metu (priklausomai nuo dydžio, pobūdžio bei vietos)

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI