ALA-PDT sunkios formos spuogų gydymas

45,00 420,00 

Fotodinaminė terapija šiuo metu prilygsta stebuklui, nechirurginiu būdu sprendžiant spuogų, odos senėjimo ir ikivėžinių odos būklių problemas.

Aprašymas

Fotodinaminė terapija

“Fotodinaminė terapija šiuo metu prilygsta stebuklui, nechirurginiu būdu sprendžiant spuogų, odos senėjimo ir ikivėžinių odos būklių problemas. Maža skaidraus tirpalo ampulė saveikaudama su fotodinamine šviesa tiesiog ištrina dešimtmetį nuo jūsų saulės pažeistos odos, sunaikina P. aknės (lietuviškai, arba lot.P.acne ) spuogų bakteriją, atstato veido tekstūrą, sumažina raukšlių, išsiplėtusių veido kapiliarų skaičių ir puikiai susitvarko su ankstyvomis vėžinėmis odos lastelėmis. Šis “jaunystės serumas” taip pat yra Dievo siųsta dovana jaunimui, kadangi puikiausiai susitvarko su vidutinio sunkumo ir sunkia aknės spuogų forma.”

Kas yra fotodinaminė terapija (PDT)?

Fotodinaminė terapija yra pirmaujanti ne invazinė gydymo terapija puikiai kovojanti su: spuogais, priešvėžiniais odos pažeidimais (aktinine keratoze), ankstyvosiomis ne melanomos odos vėžio ląstelėmis (bazinių ląstelių karcinoma ir suragėjusių ląstelių karcinoma), veido rožine (raudoniu,lot. rozacea) bei padidėjusia pigmentacija. Tyrimai rodo, kad po 2-4 procedūrų 94 proc. pacientų gerokai sumažėjo smulkių raukšlelių, gilių raukšlių, pigmentacija, išsiplėtusių veido kapiliarų, paraudimų, susitraukė poros, pagerėjo odos tekstūra bei sumažėjo veido raudonis- rožinė (rosacea), ir 85 proc. pacientų buvo išgydyti vidutinės bei sunkios formos spuogai (acne).

Kaip veikia fotodinaminė terapija (PDT) ?

Fotodinaminė terapijos (PDT) pagrindas-  natūralaus fermento,vadinamo 5-aminolevulino rūgštimi (5- ALA), kuria padengiamas odos paviršius, panaudojimas kartu su fotodinamine šviesa.. ALA selektyviai susigeria į greitai augančias ląsteles, pavyzdžiui ne melanomos odos vėžio ląsteles, prieš vėžines bei pigmento ląsteles. ALA taip pat absorbuojasi į riebalinias liaukas ir spuogus sukeliančias bakterijas (P. acne) . Šiose ląstelėse ALA reaguoja su deguonimi ir, susidūrusi su tam tikro ilgio šviesos bangos energija, tampa labai aktyvi Šioje suaktyvėjimo stadijoje ALA sunaikina nesveikąsias ląsteles, kurios iššaukia tam tikrą odos vėžį, ikivežinį odos pažeidimą (aktininę keratozę) , jaunatvinius, vidutinės bei sunkios formos spuogus (acne), ir išsiplėtusias riebalines liaukas. PDT terapija pagerina saulės pažeistos odos būklę, sumažina pigmentaciją, smulkias raukšlių linijas bei po  spuogų paliktus randelius, suteikdama odai stangrumo, skaistumo ir jaunatviškumo.

Papildoma informacija

Procedūra

LED aknė spuogų uždegimo mažinimas. Pirmoji procedūra su gydytojo konsultacija, ALA – PDT aknė spuogų gydymas, LED aknė spuogų gydymas 8 procedūrų kursas, ALA – PDT aknė spuogų gydymas 3 procedūrų kursas

Shopping Cart
ALA-PDT sunkios formos spuogų gydymas
45,00 420,00 Pasirinkti savybes