,

Veido raudonio (rozacija) gydymas

80,00 150,00 

„Estetus klinikoje” mes galime pasiekti ryškių pokyčių – lazeriu pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, teleangiektaziją, rosacea (rozacija) bei kitus kraujagyslinius darinius, susidariusius Jūsų veide ar kitoje kūno zonoje. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos būklę.

Aprašymas

Mūsų kūnas turi tūkstančius kapiliarų. Kapiliarai yra trapūs, neišlaikius kraujagyslių sienelėms sutrūksta ir tampa matomi Jūsų veide. Kai šie kapiliarai išsiplečia didesniais plotais vienas šalia kito, tuomet jie yra vadinami rosacea (rozacija).

Jų atsiradimo veiksniai: senėjimas, per daug saulės, rūkymas bei buvimas prirūkytose patalpose, piktnaudžiavimas alkoholiu, temperatūros skirtumai, taip pat genetinis paveldimumas.

„Estetus klinikoje” mes galime pasiekti ryškių pokyčių – lazeriu pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, teleangiektaziją, rosacea (rozacija) bei kitus kraujagyslinius darinius, susidariusius Jūsų veide ar kitoje zonoje.

Speciali lazerio šviesa įsiskverbia į odą ir pasiekia kraujo oksihemoglobiną. Tai sukelia kapiliarų kaitinimą ir juos sunaikina.

Rozacija nėra išgydoma akimirksniu, tam gali prireikti nuo 2 iki 6 procedūrų.

Gydymo efektas laikysis ne vienerius metus. Bėgant metams, ypač senėjimo stadijoje, dėl saulės ir UV spindulių poveikio, naujų trūkusių kapiliarų atsiradimas yra neišvengiamas.

Pasireiškus naujiems kraujagyslių dariniams rekomenduojame dar kartą atlikti lazerio gydymą ir užkirsti kelią tolimesniam jų plitimui.

Po gydymo

Pagrindinis šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti iš karto po gydymo – paraudimas ir patinimas. Paprastai paraudimas nuslūgsta per keletą valandų. Kartais gali susidaryti maži šašeliai, kurie paprastai greitai sugyja. Jei gydyta vieta yra patinusi, rekomenduojame patinusią vietą aušinti šaltu kompresu, o naktį po gydymo miegoti su papildoma pagalve (kad galva būtų aukštesnėje padėtyje nei Jūsų kūnas).

Po gydymo rekomenduojama gydytą vietą tepti gydytojo rekomenduotu kremu.
Primigtynai rekomenduojame pirmąsias dvi savaites po procedūros saugotis saulės spindulių! Naudoti SPF 30+ ir galingesnį kremą, nepraleidžiantį ultravioletinių saulės spindulių.

Papildoma informacija

Procedūra

Veido raudonio gydymas fotodinamine (PDT) šviesa, Veido raudonio gydymas Candela lazeriu

Shopping Cart
Veido raudonio (rozacija) gydymas
80,00 150,00 Pasirinkti savybes